Čempionato atidaryme – Rusijos dominavimas
Pa­sau­lio fut­bo­lo čem­pio­na­tas pra­si­dė­jo Ru­si­jos ir Sau­do Ara­bi­jos rink­ti­nių rung­ty­nė­mis Mask­vo­je. Ru­sai pa­sie­kė už­ti­krin­tą per­ga­lę, įvei­kę var­žo­vus re­zul­ta­tu 5:0.

Pirmąjį šio čempionato įvartį pelnė Jurijus Gazinskis, pasižymėjęs tiksliu smūgiu galva 12 minutę. 43 minutę šeimininkų persvarą padvigubino Denisas Čeryševas.

73 minutę rusų pranašumą dar labiau padidino Artiomas Dziuba (71 min.), o palūžusią Saudo Arabijos rinktinę pribaigė D. Čeryševo (90+1 min.) ir Aleksandro Golovino (90+4 min.) įvarčiai.

„Šiomis rungtynėmis įrodėme, kad galime būti konkurencingi pasaulio čempionate. Esu dėkingas žaidėjams, kad jie įvykdė visas užduotis“, – džiaugėsi Rusijos rinktinės treneris Stanislavas Čerčesovas.

Penktadienį kitose A grupės rungtynėse susitiks Urugvajaus ir Egipto rinktinės.