Buldozeriu pramintas boksininkas grįžta į profesionalų ringą
Pa­sau­lis džiu­giai su­rea­ga­vo į bok­si­nin­ko Eval­do Pe­traus­ko de­biu­ti­nę per­ga­lę pro­fe­sio­na­lia­me rin­ge. Ne vie­nas šios svo­rio ka­te­go­ri­jos pro­fe­sio­na­lus bok­si­nin­kas su­pra­to, jog sa­vo tem­po ne­ke­ti­nan­tis ma­žin­ti lie­tu­vis jiems ke­lia rea­lią grės­mę.

Evaldą galima drąsiai vadinti geriausiu pastarojo dešimtmečio Lietuvos boksininku. Praėjusį savaitgalį jis puikiai debiutavo profesionaliame ringe ir jau pirmame raunde pasiuntė savo varžovą į nokautą.

„Evaldas savo smūgiais pramušė mano gynybą, – po kovos kalbėjo nuo nuo lietuvio smūgių Kauno „Žalgirio“ arenoje kritęs ukrainietis Denysas Kaušanas. – Lyg būčiau gavęs iš plytos, tokių stiprių smūgių nebuvau patyręs per visą savo karjerą. Evaldas – tiesiog buldozeris“.

Pagrindinis klausimas, kurį girdėjo E. Petrauskas po debiutinės kovos: „Kada bus antra kova?“

Atsakymo ilgai laukti nereikėjo. E. Petrausko atstovai pasauliui jau paskelbė naują žinią: kita šalies boksininko profesionali kova įvyks lapkričio 17 dieną Vilniuje, „Siemens“ arenoje.

Po sėkmingų derybų su Bušido federacija buvo susitarta dėl vienos profesionalaus bokso kovos tarptautiniame bušido „Hero's KOK World Series“ turnyre, kuriame pasirodys geriausi Lietuvos MMA Bušido ir KOK meistrai. E. Petrausko varžovas bus paskelbtas artimiausiomis dienomis.