Broliai Ballai debiutavo Lietuvos klube
Prie­nų-Birš­to­no „Vy­tau­to“ eki­pa per­ga­le pra­dė­jo „Big Bal­ler Brand Chal­len­ge Ga­mes“ drau­giš­kų rung­ty­nių cik­lą.

Nors Kauno „Žalgirio-2“ komanda priešinosi kaip įmanydama, „Vytauto“ komandos naujokų LiAngelo ir LaMelo Ballų debiutas neapkarto – pergalę šventė sausakimšoje arenoje rungtyniavę prieniškiai – 90:80.

Debiutinėse rungtynėse LiAngelo pelnė 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. LaMelo sąskaitoje buvo 10 taškų, 3 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Rezultatyviausiai „Vytauto“ gretose žaidė Regimantas Miniotas, surinkęs 20 taškų. Justas Sinica ir Tomas Dimša atitinkamai pelnė po 14 ir 13 taškų.

Įspūdingai „Žalgiris-2“ komandoje rungtyniavo Rokas Jokubaitis, kuris pelnė net 31 tašką, pataikydamas 10 dvitaškių iš 16 bandymų. Martynas Arlauskas surinko 14 taškų, Arnas Adomavičius – 12, o Eriko Venskaus sąskaitoje – 11 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Rungtynes kiek įsitempęs pradėjęs „Vytautas“ po pirmųjų penkių minučių buvo besivejančių vaidmenyje (4:7). Po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo 3 taškų pranašumą (19:16). Antrajame ketvirtyje ir toliau virė kieta kova, o prieš ilgąją pertrauką priekyje buvo „Žalgiris-2“ – 37:35.

Po ilgosios pertraukos „Vytautas“ kiek pralaužė ledus ir prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą (66:54). Lemiamame ketvirtyje prieniškiai išlaikė turėtą pranašumą ir šventė pergalę – 90:80.