Brazilija – pasaulio čempionato ketvirtfinalyje
Bra­zi­li­jos rink­ti­nė an­tra­ja­me kė­li­ny­je įmu­šė vie­nin­te­lius du įvar­čius ir pa­te­ko į pa­sau­lio čem­pio­na­to ket­virt­fi­na­lį. Ti­te­‘o auk­lė­ti­niai 2 – 0 įvei­kė Mek­si­kos rink­ti­nę.Vi­są straips­nį ga­li­te ras­ti https://www.spor­tas.lt/nau­jie­na/257559/g­ra­ziai-zai­du­si-bra­zi­li­ja-pa­sau­lio-cem­pio­na­to-ketvirtfinalyje

Pietų Amerikos atstovai ketvirtfinalyje susitiks su Belgijos ir Japonijos poros laimėtoja. Meksikos rinktinė septintą kartą iš eilės pralaimėjo pasaulio čempionato aštuntfinalio etape. Prie abiejų pelnytų įvarčių prisidėjo Neymaras. Brazilija į priekį išsiveržė 51-ąją mačo minutę. Willianas įsiveržė į baudos aikštelės kairiąją pusę, tada atliko skersą perdavimą ir kamuolį į tuščius vartus pasiuntė koją iškišęs Neymaras.

88-ąją dvikovos minutę Neymaras atliko rezultatyvų perdavimą. Jis greitoje atakoje įsiveržė į baudos aikštelę, tada atliko perdavimą ir Roberto Firmino pasiuntė kamuolį į tuščius vartus – 2 – 0. R.Firmino aikštėje pasirodė tik 2 minutės ir 6 sekundės prieš pelnytą įvartį.

Tačiau Neymaras šiame mače pasižymėjo ir įtikinančia vaidyba. 72-ąją dvikovos minutę meksikietis uždėjo koją ant brazilo čiurnos, kuris tuo metu sėdėjo ant vejos. Neymaras netrukus ėmė iš skausmo įtikinamai raitytis ant vejos, bet teisėjas po VAR konsultacijos jokių veiksmų nesiėmė. Brazilas po to tęsė rungtynes.

Meksikos rinktinė pirmąsias 25 minutes demonstravo gražų futbolą ir grėsmingai atakavo Brazilijos vartus, tačiau po to ji išsisėmė ir pavojingų atakų labai sumažėjo. Brazilija perėmė iniciatyvą ir per visas rungtynes vartų link spyrė 21 kartą, o į vartų plotą buvo 10 spyrių. Meksika į vartų plotą spyrė tik vieną kartą. Penkiskart pasaulio čempionai niekada nėra pralaimėjusi pasaulio čempionato rungtynių prieš Šiaurės ir Centrinės Amerikos komandas. Tite‘o auklėtiniai šiandien į savo vartus nei vieno įvarčio nepraleido aštuntose rungtynėse iš paskutinių devynių.

Brazilija pasaulio čempionatuose jau įmušė 226 įvarčius ir pagal šį rodiklį pakilo į pirmąją vietą, o į antrąją nustūmė Vokietijos komandą.