Biatlonininkai asmeninėse lenktynėse šaudė pro šalį
Ket­vir­ta­die­nį Pjong­čan­go olim­pia­do­je įvy­ko dve­jos biat­lo­no var­žy­bos – mo­te­rų bei vy­rų as­me­ni­nės lenk­ty­nės.

Moterų 15 km lenktynėse dalyvavo Diana Rasimovičiūtė bei Natalija Kočergina.

N. Kočergina pasiekė geriausią rezultatą karjeroje, pataikiusi į 19 taikinių iš 20 ir užėmusi 30-ą vietą tarp 87 dalyvių. D. Rasimovičiūtė liko 75-ta. (5 klaidos).

Olimpine čempione netikėtai tapo be klaidų šaudžiusi švedė Hanna Oeberg, trasoje sugaišusi 41 min. 7,2 sek. N. Kočergina nuo jos atsiliko 4 min. 1,9 sek., D. Rasimovičiūtė – 8 min. 46,1 sek.

Vyrų 20 km varžybos labai nenusisekė Lietuvos atstovams Tomui Kaukėnui ir Vytautui Stroliai. Abu jie prašovė net po 6 kartus. Galutinėje įskaitoje T. Kaukėnas liko 78-as (55:38,4), V. Strolia – 82-as (56:27,0).

Olimpinio čempiono titulą pagaliau iškovojo norvegas Johannesas Thingnes Boe (48:03,8), nors šaudykloje ir prašovė du kartus. Už jo liko be klaidų šaudę slovėnas Jakovas Fakas (48:09,3) ir austras Dominikas Landertingeris (48:18,0).