Belgai pergalę išplėšė paskutinėmis rungtynių sekundėmis
Bel­gi­jos rink­ti­nė aš­tunt­fi­na­ly­je su Ja­po­ni­ja par­odė la­bai tvir­tą cha­rak­te­rį ir pa­nai­ki­nę dvie­jų įvar­čių at­si­li­ki­mą iš­plė­šė per­ga­lę pa­sku­ti­nė­mis rung­ty­nių se­kun­dė­mis bei lai­mė­jo re­zul­ta­tu 3 – 2.

Pirmasis kėlinys nepasižymėjo labai pavojingomis progomis, o nors Belgijos futbolininkai kontroliavo žaidimą, Japonijos gynyba buvo tiesiog geležinė, jie stabdydavo bet kokius varžovų bandymus perduoti kamuolį arčiau vartų. 27-ą minutę Edenas Hazardas atliko galingą šūvį iš vidutinio nuotolio, tačiau kamuolys skriejo tiesiai į vartininką, kuris jį atmušė. 31-ą minutę pavojingesniu išpuoliu atsakė ir japonai, tuomet po perdavimo iš aikštės krašto Takashi Inui smūgiavo galva į vartų plotą, bet Thibautas Courtoisas kamuolį sugavo. 44-ą minutę kilo kurioziška situacija, kuomet nepavojingo varžovų smūgio nesugaudė T.Courtoisas ir kamuolys praslydo jam tarp kojų, tačiau dar prieš jam kertant vartų liniją vartininkas ištaisė savo klaidą ir likvidavo pavojingą situaciją.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem labai greitais Japonijos įvarčiais. Iš pradžių 48-ą minutę Janas Vertonghenas nesusitvarkė su tolimu japonų perdavimu ir praleido Genkį Haraguchį, kuris įsiveržė į baudos aikštelę ir nuginklavo vartininką. 52-ą minutę japonai pelnė dar vieną įvartį, kuomet iš baudos aikštelės prieigų smūgį atliko Takashi Inui, o kamuolys nusileido apatiniame vartų kampe – 2 – 0.

Prieš antrąjį įvartį belgai vos neišlygino rezultato, tačiau 49-ą minutę laisvas baudos aikštelėje likęs E.Hazardas smūgiavo į virpstą. 69-ą minutę J.Vertonghenas išpirko savo kaltę pelnydamas įvartį. Jis atliko keistą, bet labai sudėtingą smūgį galva, po kurio kamuolys aukštai pakilo ir nusileido vartų kampe – 2 – 1.

Netrukus belgai išlygino rezultatą, kuomet 74-ą minutę Marouane‘as Fellaini sulaukė tikslaus E.Hazardo perdavimo ir lengvu smūgiu galva iš netolimo atstumo pasiuntė kamuolį į vartus – 2 – 2.

86-ą minutę Japonijos vartininkas gelbėjo savo komandą nuo dviejų iš eilės labai pavojingų smūgių. Iš pradžių jis blokavo galingą Nacero Chadli smūgį galva, beveik iškart – ir Romelu Lukaku smūgį galva. Vos po minutės japonų vartininkas atmušė ir galingą J.Vertongheno smūgį iš vidutinio nuotolio. Belgai nepasidavė ir paskutinėmis rungtynių sekundėmis surengė labai greitą kontrataką, kurios smaigalyje po kelių tikslių perdavimų atsidūręs N.Chadli čiuoždamas pasiuntę kamuolį į vartus ir išplėšė savo komandai pergalę – 3 – 2.