B. Davieso vedamas „Žalgiris“ įpusėjo kelią link čempionų titulo
„Ke­lias il­gas, bet jo baig­tis aiš­ki“, – pla­ka­tus su to­kia ži­nu­te prieš tre­čią­sias „Bet­sa­fe-LKL“ fi­na­lo se­ri­jos rung­ty­nes iš­kė­lė iš­ti­ki­miau­si Kau­no „Žal­gi­rio“ sir­ga­liai. Ke­lią link čem­pio­nų ti­tu­lo jų pa­lai­ko­ma eki­pa įpu­sė­jo.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 90:80 (24:19, 16:21, 27:19, 23:21) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos rytą“ bei serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2–1. Ketvirtosios serijos rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Vilniuje.

„Žalgirio“ pergalę nukalė įspūdingas Brandono Davieso žaidimas. Amerikietis pelnė 27 taškus ir surinko net 38 naudingumo balus. Edgaras Ulanovas prie pergalės pridėjo 15 taškų.

Pralaimėtojų gretose su 19 taškų išsiskyrė Loukas Mavrokefalidis.

Kauniečiai bėgti į priekį pradėjo jau pirmosiomis minutėmis, kai vedami Axelio Toupane'o atitrūko 12:1. Visgi svečiai nepasimetė bei pirmojo kėlinio pabaigoje jau atsilikinėjo tik 18:20, o antrojo viduryje ir persvėrė rezultatą 30:29.

Nuo tada komandos žaidė taškas į tašką, kol Brandono Davieso pastangų dėka „Žalgiriui“ trečiojo ketvirčio pabaigoje pavyko kiek atsiplėšti 65:57. To šeimininkams užteko – varžovus paleidę vilniečiai ketvirtajame kėlinyje jau nebeatsitiesė.

Po krepšiais dominavę žalgiriečiai lemiamo ketvirčio pradžioje įgijo dviženklį pranašumą (74:64) ir nors „Lietuvos rytas“ dar buvo priartėjęs 69:74, „Žalgiris“ greitai atstatė dviženklę persvarą 80:69 ir jos nebepaleido iki finalinės sirenos.