Axelio Toupane'o ir „Žalgirio“ keliai išsiskyrė abipusiu sutarimu
Pra­ėju­sį se­zo­ną Kau­no „Žal­gi­riui“ at­sto­va­vęs Axe­lis Tou­pa­ne'as nau­ja­ja­me se­zo­ne rung­ty­niaus ki­to­je ko­man­do­je. Lie­tu­vos čem­pio­nų klu­bas su 25-erių pra­ncū­zu dar me­tus tu­rė­ju­sią ga­lio­ti su­tar­tį nu­trau­kė abi­pu­siu su­ta­ri­mu.

Prie šio sprendimo linko abi pusės. A. Toupane'as neatsisakė noro išbandyti jėgų kitoje komandoje, o „Žalgiris“ prieš kelias savaites į Kauną prisiviliojo savo sistemos auklėtinį Marių Grigonį, kuris rungtyniauja toje pačioje pozicijoje kaip ir prancūzas.

Axelis Toupane'as nusprendė išbandyti save. Palikdamas „Žalgirį“ ir Lietuvą A. Toupane'as su zalgiris.lt pasidalino emocinga žinute: „Kai keliauji į naują vietą, turi įvairių lūkesčių. Atvykęs čia radau ne tai, ko tikėjausi, bet man tai taip patiko!!! Krepšinis mums padeda keliauti aplink pasaulį, pažinti skirtingas šalis ir kartais įsikurti nežinomose vietose beveik metams. Tai nėra visada patogu, kai tu esi užsienietis, bet Jūs man milžiniškai palengvinote šią situaciją. Kalbu apie visą Lietuvą, kuri man rodė meilę nuo pat pirmosios dienos. Ar tai būtų mano komandos draugai, trenerių štabas, administracijos žmonės, gerbėjai „Žalgirio“ arenoje, restorano „Sala“ darbuotojai… Šis sąrašas yra labai ilgas. Dėkoju Jums iš visos širdies, kad rūpinotės manimi ir mano šeima. Mes turėjome ypatingą sezoną. Matant, kiek daug džiaugsmo tai suteikia Jankiui, Milui, AK, Šarui, Švarcui ir visiems vietiniams žaidėjams ir treneriams, tai leido man pajusti, kad nuveikėme kai ką, ko žmonės nepamirš dar ilgai. Man buvo garbė žaisti čia!“