Anglai ketvirtfinalį pasiekė po baudinių serijos
Pa­sku­ti­ne pa­sau­lio fut­bo­lo čem­pio­na­to Ru­si­jo­je ket­virt­fi­na­lio da­ly­ve ta­po Ang­li­jos rink­ti­nė. Dėl bi­lie­to į pa­jė­giau­sių­jų aš­tun­tu­ką su ko­lum­bie­čiais jai te­ko ko­vo­ti ir per pra­tę­si­mą, ir mu­šant 11 me­trų bau­di­nius.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1. Pirmasis įvartis krito antrame kėlinyje po 11 metrų baudinio. Jį išnaudojo rezultatyviausias čempionato žaidėjas anglas Harry Kane'as. Dabar jo sąskaitoje – jau šeši įvarčiai. Kolumbijos ekipa neketino taip baigti rungtynių – ji vis dažniau lankėsi anglų baudos aikštelėje ir jau per pridėtą teisėjo laiką (90+3) po kampinio rezultatą išlygino Yerry Mina. Tai buvo trečias jo įvartis šiose pirmenybėse.

Per pratęsimą ekipoms nepavyko pasižymėti, tad žaidėjams dėl pergalės teko dalyvauti loterijoje – mušti 11 m baudinius. Čia dukart nepasisekė kolumbiečiams Mateusui Uribei ir Carlosui Baccai, iš anglų futbolininkų varžovų vartininko nenuginklavo Jordanas Hendersonas. Anglija laimėjo 4:3 ir šeštadienį ketvirtfinalyje žais su Švedija. Per šias emocingas rungtynes teisėjas iš JAV Markas Geigeris žaidėjams parodė aštuonias geltonąsias korteles.