Alexio Toupane'o išvarymu pažymėtame mače „Žalgiris“ pranoko „Dzūkiją
Axe­lis Tou­pa­ne'as už ne­spor­ti­nį el­ge­sį bu­vo iš­vy­tas iš aikš­te­lės, ta­čiau tai ne­su­truk­dė Kau­no „Žal­gi­riui“ (25–4) at­lik­ti įspū­din­go rung­ty­nių ei­gą per­lau­žu­sio spur­to.

Du kėlinius Alytuje vargę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai vietos „Dzūkijos“ (9–20) krepšininkus nugalėjo 82:60 (18:24, 21:17, 24:6, 19:13).

Trečiojo ketvirčio pradžioje kamuolį praradęs A. Toupane'as šiurkščiai ant parketo paguldė į greitą ataką skubėjusį Parrishą Petty, o teisėjas Jurgis Laurinavičius nedvejodamas skyrė prancūzui diskvalifikacinę pražangą.

Vis dėlto „Dzūkija“ tuo nė kiek nepasinaudojo. P. Petty prametė baudų metimus, o nė vieno taško šeimininkai nesugebėjo pelnyti beveik 7 minutes.

„Sausa“ alytiškių atkarpa pasinaudoję žalgiriečiai spurtavo net 16:0 bei 2 taškų deficitą (39:41) pavertė dviženkliu pranašumu 55:41.

Kėlinį įspūdingai laimėjęs „Žalgiris“ per paskutines 10 rungtynių minučių atgal jau nebesidairė ir iškovojo užtikrintą pergalę.