16 taškų deficitą panaikinusios „Pieno žvaigždės“ įveikė „Dzūkiją“
An­tra­ja­me kė­li­ny­je tri­taš­kiais Aly­taus „Dzū­ki­ją“ už­bom­bar­da­vu­sios Pa­sva­lio „Pie­no žvaigž­dės“ pa­nai­ki­no 16 taš­kų de­fi­ci­tą ir įsi­ra­šė dar vie­ną per­ga­lę.

Charakterį pademonstravę pasvaliečiai po atkaklios kovos įveikė alytiškius 86:77 (12:25; 29:18; 19:16; 26:18).

Nors dzūkai antrajame kėlinyje sugebėjo įgyti 16 taškų pranašumą (28:12), pasvaliečiai ginklų sudėti nesiruošė. Net septynis tritaškius per ketvirtį pataikiusios „Pieno žvaigždės“ antrąjį kėlinį laimėjo 29:18 ir į ilgąją pertrauką išėjo turint vos dviejų taškų deficitą (41:43).

Alytiškiai po ilgosios pertraukos ir vėl bandė nutolti nuo varžovų (52:45), tačiau svečiai iš Pasvalio ir vėl varžovų persvarą ištirpdė. „Pieno žvaigždės“ prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo persverti rezultatą (60:59), o ketvirtajame pradėjo bėgti nuo savo varžovų (70:64).

Dzūkai buvo sumažinę atsilikimą iki dviejų taškų (68:70), tačiau „Pieno žvaigždės“ spurtavo 9:1 ir įgijo dviženklį pranašumą – 79:69.

Nors dzūkai likus žaisti 33 sekundes sumažino deficitą iki 5 taškų (77:82), išsigelbėti aikštės šeimininkai nesugebėjo.