12 tritaškių įmetęs Nickas Zeisloftas padėjo „Šiauliams“ sumindyti „Juventus“
„Bet­sa­fe-LKL“ pir­me­ny­bė­se Ute­nos „Ju­ven­tus“ (9/15) pa­ty­rė triuš­ki­nan­tį pra­lai­mė­ji­mą Šiau­liuo­se, ku­rių gre­to­se nuo­sta­bias rung­ty­nes su­žai­dė Nic­kas Zeis­lof­tas. Ne­įti­kė­ti­nai at­aka­vęs ir 12 tri­taš­kių pa­tai­kęs ame­ri­kie­tis pa­dė­jo „Šiau­liams“ (9/15) iš­stum­ti ute­niš­kius iš šeš­to­sios vie­tos.

N. Zeisloftas pelnė net 41 tašką, „Šiauliai“ pagerino pataikytų tritaškių rekordą ir 120:84 (27:28; 32:24; 27:19: 34:13) nušlavė „Juventus“.

„Juventus“ ekipa Šiaulių krepšininkams priešinosi tik kėlinį, o per likusį laiką aikštės šeimininkai tik didino persvarą. Po dviejų ketvirčių šiauliečiai pirmavo 7 taškais, po dviejų – 15, o rungtynes užbaigė turėdami net 36 taškų pranašumą.

Tiesiog beprotiškas rungtynes sužaidęs N. Zeisloftas vos per 26 minutes pelnė 41 tašką, pataikė 2 iš 2 dvitaškius, 1 iš 1 baudą ir net 12 iš 15 tritaškių. Gynėjas surinko net 36 naudingumo balus. „Šiauliai“ pasinaudojo fantastišku amerikiečio taiklumu, iš viso pataikė 18 tritaškių ir pagerino „Betsafe-LKL“ pataikytų tritaškių rekordą.

Puikiai N. Zeisloftui talkino ir Laurynas Birutis, kuris pelnė 27 taškus (13/15 dvit.) ir surinko 37 naudingumo balus. Arminas Urbutis pridėjo 18 taškų ir 13 atkovotų kamuolių, o Donatas Sabeckis 12 taškų ir 14 rezultatyvių perdavimų.

„Juventus“ gretose Anthony Irelandas pelnė 19 taškų, o Arvydas Šikšnius 16.

Abi ekipos rungtynes pradėjo rezultatyviai ir jau po pirmųjų 10 minučių „Juventus“ pirmavo 28:27. Vis dėlto antrąjį ketvirtį „Šiauliai“ pradėjo su visiškai kitokiu nusiteikimu ir nesužaidus nė dviejų minučių po spurto 8:0 jau pirmavo 35:28.

O likus minutei iki pirmosios rungtynių dalies „Šiauliai“ jau turėjo ir dviženklį pranašumą – 57:47. Vis dėlto šiauliečiams persvaros išlaikyti nepavyko ir po Lauryno Biručio taškų paskutinėmis sekundėmis jie į pertrauką išėjo turėdami 7 taškų pranašumą (59:52).

Po pertraukos „Šiauliai“ ir toliau atrodė gerai bei susigrąžino dviženklę persvarą 70:60, tačiau po dviejų iš eilės Nicko Zeislofto tritaškių aikštės šeimininkai jau pirmavo 78:63. Prieš lemiamą ketvirtį „Šiauliai“ išlaikė 15 taškų pranašumą – 86:71, o po sužaistos minutės paskutiniame kėlinyje skirtumas tapo triuškinantis (91:71).