„Žalgiris“ trečiajame kėlinyje palaužė „Šiaulių“ pasipriešinimą
Kau­no „Žal­gi­rio“ (23–3) krep­ši­nin­kai van­giai pra­dė­jo rung­ty­nes, ta­čiau pa­ėmė ini­cia­ty­vą į sa­vo ran­kas tre­čia­ja­me kė­li­ny­je bei pa­sie­kė per­ga­lę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 69:58 (14:20, 20:14, 26:11, 9:13) įveikė „Šiaulių“ (10–16) pasipriešinimą.

Į pergalę šalies čempionus vedė 14 taškų pelnęs Paulius Jankūnas. Kapitonui sėkmingai talkino Aaronas White’as, įmetęs 13 taškų.

Susitikimo pradžioje žalgiriečiai atsiliko nuo varžovų net 5:15, o po šalto dušo pavyko atsigauti tik antrajame kėlinyje, kai rezultatas buvo persvartas 25:23.

Lygi kova rungtynėse vyko iki ilgosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje „Žalgiriui“ pavyko perlaužti susitikimo eigą spurtuojant 14:0 bei įgyjant dviženklę persvarą 56:39.