„Žalgiris“ sezoną atidarė nušluodamas „Pieno žvaigždes“
Kau­no „Žal­gi­rio“ (1/0) eki­pa „Bet­sa­fe-LKL“ se­zo­ną pra­dė­jo už­ti­krin­ta per­ga­le na­muo­se. Kiek su­nkiai įsi­bė­gė­jęs „Žal­gi­ris“ ga­liau­siai ati­trū­ko nuo Pa­sva­lio „Pie­no žvaigž­džių“ (0/1) ir čem­pio­na­tą pra­dė­jo taip pat, kaip ir jį už­bai­gė pra­ėju­sia­me se­zo­ne – per­ga­le.

Aikštės šeimininkai su pasvaliečiais vargo tik pusantro kėlinio, tačiau galiausiai pabėgę iškovojo triuškinamą pergalę 103:66 (19:20; 27:15; 27:11; 30:20).

Kauniečiai jau pirmajame kėlinyje surengė spurtą 13:2 ir įgijo devynių taškų pranašumą (13:4) prabėgus vos pustrečios minutės. Vis dėlto pasvaliečiai kur kas geriau atrodė antroje kėlinio pusėje ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 20:19.

Vis dėlto jau antrajame kėlinyje „Žalgiris“ priminė savo čempionišką žaidimą ir antrąjį ketvirtį laimėjo 27:15, o į ilgąją pertrauką išėjo pirmaujant 46:35.

Po pertraukos vien per trečiąjį kėlinį Edgaras Ulanovas smeigė tris tritaškius, o „Žalgiris“ pasiuntė „Pieno žvaigždes“ į nokdauną bei lemiamą ketvirtį pasitiko turint 27 taškų pranašumą (73:46).

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų liko tik formalumas, o jo metu žalgiriečiai tik padidino savo persvarą dar labiau.

„Žalgiriui“ šiose rungtynėse negalėjo padėti naudingiausias praėjusio sezono „Betsafe-LKL“ krepšininkas Laurynas Birutis. Debiuto Kaune laukiantis vidurio puolėjas sezono atidarymą praleido dėl menkos kelio traumos.

Dar prieš pat rungtynių startą buvo atlikta simbolinė ceremonija, kurios metu „Betsafe-LKL“ prezidentas Remigijus Milašius už nuopelnus lygai prieš rungtynes apdovanojo ilgametį „Žalgirio“ ir dabartinį Prienų „Skycop“ gydytoją Robertą Narkų bei šešis kartus „Betsafe-LKL“ čempioną bei „Žalgirio“ trenerio asistentą Darių Maskoliūną.