„Žalgiris“ palaužė „Lietkabelį“, bet prarado A. White'ą
Kau­no „Žal­gi­ris“ (24–3) iš­ko­vo­jo su­nkią per­ga­lę „Bet­sa­fe-LKL“ pir­me­ny­bė­se, ta­čiau šią per­ga­lę ap­kar­ti­no vie­no iš klu­bo ly­de­rių trau­ma. Svar­bio­je se­zo­no sta­di­jo­je žal­gi­rie­čiai pra­ra­do Aa­ro­ną Whi­te'ą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 85:72 įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ (17–10).

Nuo pirmųjų minučių „Lietkabelis“ rimtai kibo favoritams į atlapus ir ilgai kontroliavo žaidimą. Ramūno Butauto auklėtiniai antrojo kėlinio pabaigoje spurtavo 9:2 bei įgijo rekordinę persvarą 45:37.

Po didžiosios pertraukos Kauno ekipą ištiko nelaimė. Trečiojo ketvirčio pradžioje Žygimantas Skučas įsirėžė į Aarono White'o koją, o šis kontaktas amerikiečiui buvo itin skausmingas.

Kurį laiką ant parketo gulėjęs A. White'as su komandos personalo pagalba paliko aikštelę ir daugiau į ją nesugrįžo.

Po kurio laiko puolėjas paliko ir atsarginių suolelį. Ant parketo kiek vėliau pradėjo kunkuliuoti aistros. „Žalgirio“ sirgaliai nušvilpė A. White'ą sutraumavusį Ž. Skučą, o į konfliktą su „Lietkabelio“ puolėju netrukus įsivėlė Kevinas Pangosas.

Kanadietį supykdė kieta Ž. Skučo užtvara, po kurios K. Pangosas ranka trenkė varžovui į krūtinę, o šiam kritus ant parketo dar palydėjo jį ir piktu žvilgsniu bei replikomis.

Viso trečiojo kėlinio metu komandos kovėsi taškas į tašką, o paskutinę ketvirčio sekundę K. Pangosas išvedė žalgiriečius į priekį 61:60.