„Žalgiris“ nugalėjo po pertraukos subyrėjusią „Juventus“ ekipą
Dau­giau nei du kė­li­nius Ute­no­je stri­gęs Kau­no „Žal­gi­ris“ (18–2) per­lau­žė rung­ty­nių ei­gą tre­čia­ja­me ket­vir­ty­je bei šven­tė už­ti­krin­tą per­ga­lę, tre­čią­ją iš ei­lės „Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te. Ša­rū­no Ja­si­ke­vi­čiaus auk­lė­ti­niai 98:80 (21:22, 21:21, 25:13, 31:24) įvei­kė vie­tos „Ju­ven­tus“ (8–12) krep­ši­nin­kus. 

Uteniškiai pirmoje rungtynių pusėje atkakliai kibo svečiams į atlapus bei gana ilgą laiką pirmavo, o priekyje dar buvo ir įpusėjant trečiajam ketvirčiui – 49:48. Vis dėlto tuomet „Juventus“ žaidime pasipylė klaidos, kuriomis gynybą pagerinęs „Žalgiris“ suskubo pasinaudoti.

Žalgiriečiai spurtavo 19:4 bei prieš lemiamą ketvirtį pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą 67:53. Varžovus į priekį paleidę „Juventus“ krepšininkai atsitiesti jau nesugebėjo, todėl ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ toliau bėgo į priekį ir privertė pamiršti intrigą.

Likus žaisti tris minutes svečiai jau pirmavo 89:65, o mačą užbaigė jaunieji komandų žaidėjai.

Kauno ekipa šiame susitikime vertėsi ne tik be traumuotų Leo Westermanno bei Antano Kavaliausko, bet ir be raumenį timptelėjusio Brandono Davieso ir Nate'o Wolterso, kuriam buvo nuspręsta suteikti poilsio.