„Sūduva“ pralaimėjo Belgrado „Crvena zvezda“ klubui
Ma­ri­jam­po­lės „Sū­du­vos“ fut­bo­li­nin­kai pri­vers­ti trauk­tis iš Čem­pio­nų ly­gos at­ran­kos tur­ny­ro į Eu­ro­pos ly­gos at­ran­ką, kai pra­lai­mė­jo ir an­trą­sias rung­ty­nes Belg­ra­do „Crve­na zvez­da“ klu­bui.

Čempionų lygos atrankos antrajame etape Serbijos futbolo čempionai iškovojo pergalę 2:0 trečiadienį Marijampolėje po dviejų įvarčių pirmajame kėlinyje.

El Fardou Ben Nabouhane'as tolimu smūgiu pelnė įvartį 8 minutę, o dar po pusvalandžio rezultatą padvigubino iš arti tiksliai kamuolį įridenęs Nemanja Radonjičius.

Belgrado futbolininkai laimėjo akistatą bendru rezultatu 5:0, nes prieš savaitę Serbijoje buvo nugalėję „Sūduvą“ 3:0.

„Crvena zvezda“ pateko į trečią Čempionų lygos atrankos etapą, kur jos varžovais bus Trnavos „Spartak“ (Slovakija) futbolininkai.

Marijampolės „Sūduva“ tęs kovą Europos lygos atrankoje, kur turėtų susitikti su Jūrmalos „Spartaks“ klubu.