„Sūduva“ perkelia intrigą į Glazgą
Ma­ri­jam­po­lės „Sū­du­va“, ne­pai­sant su­nkios su­si­ti­ki­mo pra­džios, at­si­tie­sė ir ly­gio­sio­mis pra­dė­jo Eu­ro­pos ly­gos at­ran­kos var­žy­bų at­krin­ta­mo­jo eta­po ko­vas. Lie­tu­vos čem­pio­nai su­žai­dė 1:1 (1:1) su Glaz­go „Cel­tic“ ko­man­da iš Ško­ti­jos.

Dvikova Lietuvos čempionams prasidėjo šaltu dušu, kadangi jau vienos iš pirmųjų savo atakų metu svečiai pelnė įvartį. Michaelas Johnstonas sulaukė labai daug laisvės „Sūduvos“ baudos aikštelėje ir perdavė kamuolį link Olivier Ntchamo, kuris galva iš arti mušė tiksliai.

Vis dėlto Marijampolės ekipa netruko išlyginti rezultatą. Standartinės padėties metu Vaidas Slavickas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o ten savo šansą išnaudojo Ovidijus Verbickas.

„Celtic“ ir toliau daug atakavo, tad dažnai į žaidimą tekdavo įsitraukti Ivanui Kardumui. Vartininkas iš Kroatijos puikiai atrėmė labai pavojingą Jameso Forresto smūgį, o kiek vėliau sugavo kamuolį, kurį galva iš arti mušė M. Johnstonas.

Kėlinio pabaigoje baudos smūgį iš maždaug 25 metrų atliko Moussa Dembele, tačiau prancūzo spirtas kamuolys nesukėlė problemų I. Kardumui.

Po pertraukos pirmąją progą susikūrė svečiai – iš dėkingos situacijos M. Dembele pataikė į išorinę vartų tinklo dalį. „Sūduva“, savo ruožtu, atsakė greita kontrataka, kurios smaigalyje atsidūrusio Rigino Cicilia smūgiuotą kamuolį virš skersinio nukreipė vartų sargas Craigas Gordonas.

Kėlinio viduryje šeimininkai sugebėjo kuriam laikui perimti iniciatyvą. Prie to svariai prisidėjo po keitimo aikštėje pasirodę Danielis Offenbacheris bei Julius Kasparavičius. Pastarojo puolėjo pavojingą smūgį atrėmė C. Gordonas.

Dvikovos pabaigoje Škotijos čempionai spaudė marijampoliečius, tačiau Vladimiro Čeburino kariauna atsilaikė ir perkelia intrigą į Glazgą.

„Sūduva“: I. Kardumas, V. Slavickas, V. Gaidučikas, A. Jankauskas, P. Leimonas, A. Švrljuga, J. Čadženovičius, O. Verbickas (90 min. G. Matulevičius), G. Finkleris (46 min. D. Offenbacheris), R. Vėževičius (60 min. J. Kasparavičius), R. Cicilia.