„Stumbras“ dar labiau nustūmė „Jonavą“ į turnyro lentelės dugną
Kau­no „Stumb­ras“ su­grį­žo į per­ga­lių ke­lią Lie­tu­vos fut­bo­lo A ly­go­je ir įro­dė ne­pa­lan­kios ko­man­dos sta­tu­są „Jo­na­vai“. 13-aja­me čem­pio­na­to tu­re kau­nie­čiai sve­čiuo­se re­zul­ta­tu 2:0 (1:0) pa­lau­žė tie­sio­gi­nius kon­ku­ren­tus tur­ny­ro len­te­lė­je.

Pirmosios svečių atakos „Jonavos“ vartininkui Guilherme Cioletti tapo nemenku iššūkiu. Vartų sargas iš Brazilijos buvo priverstas atremti Lucaso Villelos, Nasro Boucharebo bei Andre Almeidos smūgius.

Atrodė, kad tai bus ryškiausi pirmojo kėlinio epizodai, tačiau 45-ąją minutę surengta „Stumbro“ kontrataka tai paneigė.

Aktyviai rungtyniavęs Kgaogelo Sekgota iš kairiojo krašto atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur Marcosas Junioras laimėjo dvikovą prieš Yongilą Jeoną bei tiksliai mušė galva.

48-ąją minutę šis duetas vėl išsiskyrė. K. Sekgota atliko eilinį aštrų perdavimą, M. Junioras – vėl tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

Be Lauryno Stonkaus ir Vytauto Lukšos rungtyniavę jonaviečiai stigo minčių atakose bei itin pavojingų progų nesukūrė. Tik 84-ąją minutę Ernesto Veliulio baudos smūgis praskriejo kiek virš skersinio.

Po trečios šio sezono pergalės „Stumbras“ savo sąskaitoje turi 13 taškų ir pakilo į šeštąją poziciją, savo ruožtu, „Jonava“ su 10 taškų žengia paskutinė – aštunta.