„Šiauliai“ nugalėjo „Vytautą“ ir pateko į Karaliaus Mindaugo taurę
„Šiau­liai“ iš­ko­vo­jo šeš­tą­ją per­ga­lę „Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te ir už­si­ti­kri­no vie­tą SIL-Ka­ra­liaus Min­dau­go tau­rės tur­ny­re.

Antano Sireikos auklėtiniai namuose 79:73 palaužė iki galo kovojusią Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipą ir nustūmė pastarąją į turnyrinės lentelės dugną.

Po šio svečių pralaimėjimo paaiškėjo, kad prieniškiai, kartu su Kėdainių „Nevėžio“ klubu liko už SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyro borto.

Karjeros rezultatyvumo rekordą „Betsafe-LKL“ čempionate pakartojo Laurynas Birutis. Aukštaūgis pelnė 20 taškų, sugriebė 7 atšokusius kamuolius bei surinko 26 naudingumo balus.

Arminas Urbutis pridėjo 18 taškų, Nickas Zeisloftas – 13, o Donatas Sabeckis surinko 7 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Vytauto“ ekipoje keturi žaidėjai peržengė dviženklę taškų ribą – Regimantas Miniotas pelnė 16 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Justas Sinica ir gimtadienį šventęs Tomas Dimša surinko po 14 taškų, o Edvino Šeškaus sąskaitoje buvo 11 taškų.

Abi komandos rungtynes pradėjo nerezultatyviai, o po pirmojo kėlinio trijų taškų persvara pirmavo „Šiauliai“ (16:13). Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai pradėjo žaisti per priekinę liniją ir tai davė vaisių – prieš ilgąją pertrauką šiauliečiai susikrovė jau 15-os taškų pranašumą – 38:23.

Po ilgosios pertraukos „Šiauliai“ apsukų nesumažino ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 17-a taškų (59:42). Ketvirtajame kėlinyje susiėmęs „Vytautas“ buvo sumažinęs atsilikimą iki 6 taškų (71:77), tačiau pavyti varžovus laiko nepakako ir pergalę šventė „Šiauliai“ – 79:73.