„Šiauliai“ dramatiškame trileryje palaužė „Neptūną“
„Bet­sa­fe-LKL“ rung­ty­nės Sau­lės mies­te ta­po ti­kru tri­le­riu, ku­rio pa­bai­ga lai­min­ga bu­vo dra­ma­tiš­ką per­ga­lę iš­ko­vo­ju­siems „Šiau­liams“ (13–18).

Antano Sireikos auklėtiniai namuose paskutiniosiomis sekundėmis 77:76 (19:18, 20:17, 16:16, 22:25) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (22–9).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 17 taškų pelnęs Laurynas Birutis. 15 taškų pridėjo Donatas Sabeckis, kuris dar ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje klaipėdiečiai atsilikinėjo 58:64, tačiau du tolimus metimus pataikęs Tomas Delininkaitis rezultatą išlygino (64:64).

Netrukus po tritaškį įsūdė ir Renaldas Seibutis bei Jerry Johnsonas, o jų dėka „Neptūnui“ po ilgos pertraukos pavyko išsiveržti į priekį 72:69.

Vis dėlto šiauliečiai nepasidavė ir kovojo iki galo. Likus žaisti minutę, Armino Urbučio rezultatyvus prasiveržimas vėl persvėrė rezultatą (75:74).

Netrukus dvitaškiais apsikeitė Renaldas Seibutis ir Laurynas Birutis (77:76). Būtent pastarasis L. Biručio dvitaškis likus žaisti 27 sekundes tapo pergalingu.

Klaipėdos klubas per likusį laiką sėkmingos paskutiniosios atakos nesurengė. Lemiamą metimą likus žaisti 3 sekundes atliko Edgaras Želionis, bet jo tritaškis tikslo nepasiekė.