„Real“ vėl žais Čempionų lygos finale
Mad­ri­do „Real“ fut­bo­li­nin­kai tre­čią se­zo­ną iš ei­lės ko­vos UE­FA Čem­pio­nų ly­gos fi­na­le.

Pusfinalio serijoje „Real“ pranoko Vokietijos čempionus Miuncheno „Bayern“. Po pergalės svečiuose 2:1, Madrido klubas namie sužaidė lygiosiomis 2:2.

„Byern“ pirmieji pelnė įvartį, kai 3 min. pasižymėjo Joshua Kimmichas, bet 11 min. Karimas Benzema rezultatą išlygino. Prasidėjus antram kėliniui apmaudžiai suklydo „Bayern“ vartininkas Svenas Ulreichas, nesustabdęs komandos draugo perduoto kamuolio. Tuo pasinaudojęs K. Benzema persvėrė santykį „Real“ naudai. Visgi 63 min. „Bayern“ žaidėjas Jamesas Rodriguezas atstatė pusiausvyrą – 2:2.

Per paskutines rungtynių minutes „Bayern“ klubas atakavo daug, bet pergalingo įvarčio neįmušė.

„Real“ varžovai finale paaiškės trečiadienį po atsakomosios „Roma“ ir „Liverpool“ klubų dvikovos. Pirmąsias rungtynes 5:2 laimėjo namie žaidęs „Liverpool“.