„Pieno žvaigždės“ iš Šiaulių grįžta su 7 taškų persvara
Pen­ki Pa­sva­lio „Pie­no žvaigž­džių“ krep­ši­nin­kai pel­nė dvi­ženk­lį taš­kų skai­čių ir at­ve­dė sa­vo ko­man­dą į per­ga­lę Bal­ti­jos krep­ši­nio ly­gos (BBL) pus­fi­na­lio se­ri­jo­je.

Gedimino Petrausko auklėtiniai pirmajame susitikime išvykoje 91:84 (31:20, 15:30, 26:12, 19:22) įveikė „Šiaulius“ ir įgijo septynių taškų persvarą.

Atsakomasis mūšis kitą trečiadienį bus žaidžiamas Pasvalyje. Susitikimo pradžia – 18 val.

Pasvaliečiai iš pradžių buvo atitrūkę dar pirmajame ketvirtyje, po kurio pirmavo 31:20, tačiau antrąjį kėlinį šeimininkai laimėjo dvigubai 30:15 ir persvėrė rezultatą savo naudai 50:46.

Visgi po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ startavo atkarpa 9:3 ir greitai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – 55:53. Pranašumą pasvaliečiai padidino antroje trečiojo kėlinio pusėje, kuomet spurtavo 10:1 ir buvo priekyje 72:62.

Lemiamame ketvirtyje įsišaudžius Martynui Varnui, kuris per solo atkarpą surinko aštuonis taškus, „Pieno žvaigždės“ galutinai įtvirtino savo persvarą ir atgal nebesidairė – 84:67.

G. Petrauskas vis dar buvo priverstas versti be negaluojančių Stepono Babrausko ir Liso Shoshi.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 22 (8 atk. kam.), Akeemas Wrightas ir Donatas Sabeckis (9 atk. kam., 9 rez. perd.) – po 17.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 16, Trevonas Hughesas ir Viačeslavas Bobrovas – po 15, Artūrs Ausėjs ir Jahennsas Manigat – po 10.