„Palanga“ nenori kartoti debiutinio sezono klaidų
Pra­ėju­sio se­zo­no tiks­lą – iš­lik­ti A ly­go­je – įgy­ven­di­nu­si „Pa­lan­ga“ dė­lio­ja bū­si­mų fut­bo­lo me­tų gai­res.

Kojas aukščiausiojoje šalies lygoje apšilę „Palangos“ vadovai teigė, jog nesinori kartoti debiutinio sezono klaidų. Tad komandos komplektavimo darbai, kaip rašo oficiali klubo svetainė fkpalanga.lt., prasidėjo anksčiau,

Jau žinoma, kad komandoje neliks didelio būrio žaidėjų, taip pat ir vyriausiojo trenerio Valdo Trakio. Strategą pakeis duetas iš Rusijos – Aleksandras Ušakinas ir Artiomas Gorlovas. Abu strategai yra įgiję UEFA PRO licencijas. Tiek naujųjų trenerių, tiek ir „Palangos“ klubo vizija – jaunystės ir patirties lydinys.

Kalbėdamas apie klubo tikslus, „Palangos“ sporto direktorius Edgaras Barkus tikino, kad šiame sezone norisi pasirodyti solidžiau. Ne tik likti lygoje, bet mažų mažiausiai patekti tarp 6 stipriausių komandų. E. Barkus nedrąsiai svajoja apie galimybę įsiterpti į pirmą ketvertuką.

„Kalbėjomės su naujaisiais treneriais, taip pat klubo viduje. Trokštame suburti ambicingą ir jauną komandą, kuri norėtų laimėti. Tiesa, patyrusių vilkų atsisakyti nežadame, nes jaunimas turi matyti teisingą pavyzdį“, – sakė E. Barkus.

Šiuo metu „Palangos“ komanda treniruojasi Klaipėdoje. Pajūrio ekipoje – peržiūrų laikotarpis. Treniruočių aprangą per peržiūras vilki ne tik lietuviai, bet ir sportininkai iš Prancūzijos, Nyderlandų, Graikijos, Juodkalnijos.

Pirminiame pasirengimo sezonui etape „Palangos“ komanda žais dvejas kontrolines rungtynes: sausio 30-ąją Marijampolės ARVI manieže su „Sūduva“, o vasario 1-ąją taip pat Marijampolėje jėgas išbandys su latvių klubu „Jelgava“.

„Palangos“ vadovai džiaugiasi, jog klubo rėmėjai tiki ekipos vizija ir surado papildomų resursų, taip dar labiau padidindami paramą komandai. Nuo ekipos nenusigręžė ir Palangos miesto savivaldybė.