„Nevėžis“ stiprina savo pozicijas: įveikė ir „Pieno žvaigždes“
Kė­dai­nių „Ne­vė­žio“ (8/10) eki­pa kaip rei­kiant pa­sis­tū­mė­jo ko­vo­je dėl iš­li­ki­mo „Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te. „Ne­vė­žis“ su­ge­bė­jo įveik­ti Pa­sva­lio „Pie­no žvaigž­des“ (11/17), o tai jau bu­vo an­tro­ji „Ne­vė­žio“ per­ga­lė iš ei­lės ša­lies pir­me­ny­bė­se.

Gabrieliaus Maldūno vedami kėdainiškiai jau pirmajame kėlinyje pabėgo nuo savo varžovų ir 77:61 (23:14; 24:19; 8:18; 22:10) susitvarkė su svečiais iš Pasvalio.

„Nevėžio“ aukštaūgis dar iki pertraukos buvo pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius. O susitikimą užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 18 taškų ir 9 atkovotus kamuolius. Šios rungtynės buvo rezultatyviausios G. Maldūno karjeroje „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Ankstesnis vidurio puolėjo rekordas – 15 taškų.

Vienintelis kitas dviženklę taškų sumą pasiekęs „Nevėžio“ krepšininkas buvo Vaidotas Volkus, kurio sąskaitoje – 10 taškų.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje vienintelis dviženklę taškų ribą pasiekė Trevonas Hughesas, kuris taip pat pelnė 10 taškų. Jis taip pat pridėjo ir 9 atkovotus kamuolius.

Po pertraukos pasvaliečiai sugebėjo sustabdyti varžovų puolimą ir per ketvirtį praleido vos 8 taškus. Susikaupę ir ketvirtį 18:8 laimę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai lemiamą kėlinį pasitiko turėdami tik 4 taškų deficitą (51:55).

Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje pasvaliečių deficitas sumažėjo iki dviejų taškų, „Nevėžis“ po spurto 12:3 ir vėl galėjo kvėpuoti laisviau (67:56). Būtent tai ir buvo galutinis smūgis „Pieno žvaigždėms“, po kurio jie atsitiesti jau nebesugebėjo.

„Nevėžis“ pirmą kartą susikūrė dviženklę persvarą dar pirmojo kėlinio pabaigoje (22:12). O antrojo ketvirčio pabaigoje buvo įgiję ir 17 taškų pranašumą, kai pirmavo 44:27.

Tai buvo ir savotiškas „Nevėžio“ revanšas, kadangi dar kovo 17 dieną pergalę šių komandų rungtynėse 87:84 šventė „Pieno žvaigždės“.

„Pieno žvaigždės“ šiose rungtynėse vertėsi be rezultatyviausio ir naudingiausio komandos krepšininko Viačeslavo Bobrovo. Nors aukštaūgis rungtynėms buvo registruotas ir buvo su sportine apranga, nuo suolo jis nepakilo.

Dabar „Nevėžį“ nuo 10-oje vietoje esančio Prienų-Birštono „Vytauto“ skiria net trys pergalės likus aštuonioms rungtynėms.