„Nevėžis“ išsivežė pergalę iš Alytaus
Ra­mū­no Cvir­kos auk­lė­ti­niai po su­nkios ko­vos 84:80 pa­lau­žė Aly­taus „Dzū­ki­jos“ klu­bą.

Rungtynes geriau pradėjo „Nevėžis“, po pirmųjų dešimties minučių susikrovęs penkių taškų pranašumą (17:12). Antrajame ketvirtyje svečiai pratęsė sėkmingą savo žaidimą ir prieš ilgąją pertrauką turėjo jau dviženklę persvarą – 42:32.

Po ilgosios pertraukos „Dzūkija“ įjungė aukštesnę pavarą ir prieš lemiamą ketvirtį kiek sumažino savo atsilikimą (56:63). Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 8 sekundes N. Stylianou pataikė sudėtingą tritaškį metimą ir alytiškių deficitas tapo minimalus (79:80). Vis dėlto lemiamomis akimirkomis fortūna buvo „Nevėžio“ pusėje – 84:80.

„Nevėžio“ komandą į priekį vedė amerikietis Lesteris Medfordas. Amerikietis per 25 minutes surinko 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 19 (5 rez. perd.), Tadas Sedekerskis 14 (3/3 dvit., 2/2 trit.), Margiris Normantas 12 (5 atk. kam.), Valerijus Lichodejus 11, Gabrielius Maldūnas 10 (11 atk. kam.).

„Dzūkija“: Anatolijus Kaširovas 14 (6 atk. kam.), Gediminas Navickas 12, Paulius Petrilevičius (9 atk. kam.) ir Nikalaos Stylianou (3/3 trit.) po 11.