„Neptūnas“ Italijos klubą sutriuškino net 37 taškų skirtumu
Klai­pė­dos „Nep­tū­no“ krep­ši­nin­kai FI­BA Čem­pio­nų ly­gos tur­ny­re net 37 taš­kų skir­tu­mu – 99:62 su­triuš­ki­no Ka­po d’Or­lan­do „Si­ke­liAr­chi­vi“ (Ita­li­ja)  eki­pą ir, iš­ko­vo­ję sep­tin­tą­ją per­ga­lę, ar la­biau įsit­vir­ti­no tre­čio­je B gru­pės tur­ny­ro len­te­lės vie­to­je.

Tai itin didelis „Neptūno“ žingsnis kito FIBA Čempionų lygos etapo link. Klaipėdiečiai artimiausius persekiotojus jau lenkia dvejomis pergalėmis.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai rungtynes „Švyturio“ arenoje, palaikomi nuostabių savo sirgalių, pradėjo itin galingai nusiteikę – po Laimono Kisieliaus tritaškio, dviejų Simo Galdiko atakų iš po krepšio su baudos metimu ir dar L. Kisieliaus dvitaškio klaipėdiečiai susikrovė dviženklę persvarą – 10:0.

„SikeliArchivi“ komandos taškų badą nutraukė tritaškį smeigęs jaunasis Lietuvos krepšinio talentas Arnoldas Kulboka – 3:10. Įpusėjus pirmajam kėliniui italai priartėjo iki 5 taškų – 11:16.

Tada klaipėdiečiai atsakė spurtu – 11:4 ir po įspūdingo Edgaro Želionio dėjimo komandas jau skyrė 12 taškų persvara – 27:15. Po kelių akimirkų dar vienas E. Želionio dėjimas privertė džiūgauti į „Švyturio“ areną susirinkusius sirgalius – 33:19.

Antrajame kėlinyje jaunasis neptūnietis Laurynas Beliauskas pataikė tris iš eilės tritaškius, į aikštę pirmą kartą šį sezoną po stuburo operacijos žengęs Mindaugas Kačinas taip pat puikiai įsijungė į atakų šou – pelnė penkis taškus ir klaipėdiečiai į didžiąją pertrauką iškeliavo pirmaudami net 36 taškais – 66:30.

Trečiajame kėlinyje vienu metu skirtumas buvo išaugęs iki rekordinio skaičiaus – 38 taškų – 71:33, tačiau prieš ketvirtąjį svečiai skirtumą sušvelnino iki 30 taškų – 50:80.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas – akivaizdžiai matėsi, kad neptūniečiai kur kas pranašesni ir šįvakar iškovos užtikrintą pergalę.