„Liverpool“ priartėjo prie Čempionų lygos finalo
Ang­li­jos fut­bo­lo klu­bas „Li­ver­pool“ ar­ti to, kad po 11 me­tų per­trau­kos pa­tek­tų į UE­FA Čem­pio­nų ly­gos fi­na­lą.

Pirmosiose pusfinalio rungtynėse „Liverpool“ futbolininkai namie net 5:2 nugalėjo Italijos klubą „Roma“.

Italų triuškinimą pradėjo Liverpulio klubo legionierius iš Egipto Mohamedas Salah. Pirmame kėlinyje jis pelnė du įvarčius (36 ir 45 min.). Antrame kėlinyje po M. Salah rezultatyvių perdavimų pasižymėjo Sadio Mane (56 min.) ir Roberto Firmino (62). Pastarasis netrukus (69 min.) pridėjo įvartį po kampinio.

Vis tik „Roma“ nesileido būti galutinai pažeminama. 81 min. įvartį pelnė Edinas Džeko, o 85 min. 11 m baudinį realizav Diego Perotti – 5:2.

Atsakomosios rungtynės Romoje vyks gegužės 2 dieną, o ten italams reikės pergalės bent trijų įvarčių skirtumu.

Trečiadienį kitą pusfinalio seriją pradės Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) ir Madrido „Real“ (Ispanija) klubai.