„Lietuvos rytas“ pranoko lemiamu metu klydusius „Šiaulius“
Prieš sa­vai­tę pir­mą­jį pra­lai­mė­ji­mą po 13-os per­ga­lių se­ri­jos „Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te pa­ty­ręs Vil­niaus „Lie­tu­vos ry­tas“ (22–5) grį­žo į per­ga­lių ke­lią.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 84:74 (30:18, 17:20, 18:21, 19:15) nugalėjo 19 taškų deficitą panaikinusius, bet iki galo neatsilaikiusius „Šiaulių“ (10–17) krepšininkus.

Sėkmingai susitikimą pradėję vilniečiai jau antrajame kėlinyje pradėjo triuškinti varžovus 47:28, tačiau šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir sugrįžti į rungtynes.

Drausmingai gynyboje žaidę „Šiauliai“ įspūdingai laimėjo atkarpą 23:5 bei po didžiosios pertraukos pasivijo 51:52.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje sėkmingą atkarpą sužaidęs „Lietuvos rytas“ atstatė dviženklę persvarą 69:59 ir nors „Šiauliai“ dar buvo prisiviję 64:69, arčiau būti jiems jau nebepavyko.

Lemiamu metu Antano Sireikos auklėtiniai pradėjo daryti klaidas. Po trijų klaidų iš eilės šiauliečiai atsiliko 72:81, o galutinį tašką mače padėjo Benas Madgenas, smeigęs tritaškį prasidėjus paskutinei mačo minutei – 85:72.