„Lietuvos rytas“ išvykoje sutriuškino „Pieno žvaigždes“
„Lie­tu­vos ry­to“ eki­pa (15–4) pra­tę­sė per­ga­lių se­ri­ją „Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te. Šeš­ta­die­nį Ri­mo Kur­ti­nai­čio auk­lė­ti­niai iš­vy­ko­je 93:65 (21:14, 21:8, 24:15, 27:28) su­triuš­ki­no Pa­sva­lio ko­man­dą (6–13).

Vilniečiai buvo nusiteikę reabilituotis po šią savaitę Miunchene patirtos nesėkmės ir jau mačo pradžioje šovė į priekį 9:2. „Pieno žvaigždžių“ strategas Gediminas Petrauskas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, tačiau situacija aikštėje pernelyg nepasikeitė – R.Giedraitis dėjimu baigė ataką, taškus rinko M.Girdžiūnas, o vilniečiai išlaikė pranašumą (21:14).

Antrajame kėlinyje svečiai toliau nesunkiai pelnė taškus ir galingas „Lietuvos ryto“ žaidimas galutinai nutildė Pasvalio areną (38:20). Antrasis ketvirtis baigėsi greita vilniečių ataka – A.Jomantas perdavė kamuolį E.Mockevičiui ir šis sudrebino „Pieno žvaigždžių“ lanką – 42:22.

Po ilgosios pertraukos E.Mockevičius išliko galvos skausmu šeimininkų gynybai. Po eilinių vidurio puolėjų taškų skirtumas toliau augo, pasvaliečiams menka paguoda tapo blykstelėjęs naujokas L.Shoshi. Prieš paskutinį ketvirtį „Lietuvos rytas“ pirmavo 66:37.

Vilniečiai neketino išbarstyti sukauptos įspūdingos persvaros, o rungtynes baigė puikus R.Giedraičio dėjimas – 93:65.

„Lietuvos rytas“: E.Mockevičius 17, R.Giedraitis 13, A.Butkevičius 11, M.Girdžiūnas, J.Baronas ir Ch.Krameris po 10, A.Jomantas 9, L.Mavrokefalidis 6, T.Petersonas 5, B.Madgenas 2.

„Pieno žvaigždės“: L.Shoshi 15, M.Varnas 9.