„Lietkabelis“ be didesnio vargo nugalėjo „Pieno žvaigždes“
Vi­sas rung­ty­nes pir­ma­vęs Pa­ne­vė­žio „Liet­ka­be­lio“ klu­bas iš­ko­vo­jo per­ga­lę „Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te. Ra­mū­no Bu­tau­to tre­ni­ruo­ja­mi pa­ne­vė­žie­čiai na­mų aikš­te­lė­je 95:85 įvei­kė Pa­sva­lio „Pie­no žvaigž­džių“ ko­man­dą.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių į priekį pabėgęs „Lietkabelis“ po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (28:15). Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai toliau žaidė rezultatyviai, išlaikė turėtą persvarą ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 15-a taškų – 56:41.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek apsilygino, tačiau šeimininkai išsaugojo saugų pranašumą (76:62). Ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ bandė vytis savo varžovus, tačiau laiko tam pritrūko – 95:85.