„Juventus“ tritaškių lietus patampė nervus „Žalgiriui“
Jau pir­ma­ja­me kė­li­ny­je nuo var­žo­vų pa­bė­gęs Kau­no „Žal­gi­ris“ (3–0) per ke­lias mi­nu­tes iš­švais­tė so­li­dų pra­na­šu­mą, ta­čiau iš­li­ko per­ga­lin­ga­me ke­ly­je.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose įveikė charakterį demonstravusius Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 17 taškų įmetęs Brandonas Daviesas, o lemiamu metu komandą į priekį traukė Nate'as Woltersas (14 taškų) ir Artūras Milaknis (13 taškų).

Pirmojo ketvirčio pabaigoje pagreitį įgavę Lietuvos čempionai atitrūko 24:16, o prieš ilgąją pertrauką pradėjo triuškinti šeimininkus 49:32.

Nors po pertraukos situacija nesikeitė, o „Žalgiris“ toliau didino savo pranašumą, uteniškiai neprarado pasitikėjimo savimi ir lemiamame ketvirtyje prapliupo tritaškiais.

Tris tolimus metimus iš eilės pataikė klubo naujokas Marius Runkauskas, po tritaškį smeigė ir Arvydas Šikšnius ir Karolis Guščikas, o spurtas 15:4 leido prisivyti 73:77.

Vis dėlto per likusią kėlinio pusę „Žalgiris“ pasitempė ir neleido varžovams persverti rezultato. Paskutiniosiomis minutėmis pergalę užtikrino taiklūs Nate'o Wolterso ir Artūro Milaknio metimai.

Žydrūno Urbono auklėtiniai šiame susitikime iš viso įmetė 11 tritaškių iš 21 (52 proc. taiklumas), kuomet svečiai pataikė 6 iš 20 (30 proc. taiklumas). Net 6 tolimus metimus iš 7 pataikė Arvydas Šikšnius, dar pridėjęs dvitaškį ir taip surinkęs 20 taškų.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 20, Vaidas Čepukaitis 19, Marius Runkauskas 14, Martinas Geben 9 (8 atk. kam.), Karolis Guščikas 8, Tomas Dimša ir Dovis Bičkauskis (12 rez. perd.) po 5.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 17, Nate'as Woltersas 14, Artūras Milaknis 13, Aaronas White'as 11, Edgaras Ulanovas ir Leo Westermannas po 8.