„Juventus“ pratęsė „Vytauto“ pralaimėjimų seriją iki 8
„Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te Ute­nos „Ju­ven­tus“ (9/12) eki­pa tik po at­kak­lios ko­vos su­ge­bė­jo pa­lauž­ti sva­raus bro­lių Bal­lų in­de­lio su­lau­ku­sią Prie­nų-Birš­to­no „Vy­tau­to“ (4/17) eki­pą.

Svečiai iš Utenos tik rungtynių pabaigoje įveikė „Vytautą“ 86:78 (26:21; 17:20; 16:19; 19:26) ir pratęsė aikštės šeimininkų pralaimėjimų seriją iki 8.

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ atrodė, jog bandė pabėgti ir pirmavo 71:65, tačiau tada sekė Kennetho Gaineso nesportinė pražanga, „Juventus“ suoleliui skirta techninė pražanga ir Edvino Šeškaus du taškai su pražanga ir rezultatas tapo lygus – 71:71. „Juventus“ po kelių akimirkų ir vėl pirmavo 81:75, tačiau tada savo žodį tarė LaMelo Ballas ir nubraukė varžovų pranašumą per pusę. Vis dėlto, rungtynių pabaigą geriau sužaidė „Juventus“ ekipa ir iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Gera staigmena „Juventus“ komandai šiose rungtynėse tapo K. Gainesas. Vos po 4,5 taško iki šių rungtynių rinkęs amerikietis, į „Vytauto“ krepšį įmetė 23 taškus (8/9 dvit., 0/3 trit., 7/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

„Vytauto“ ekipa į aikštę išėjo su vienu tikslu – nutraukti pralaimėjimų seriją. Sužaidus 5 minutes aikštės šeimininkai jau turėjo dviženklį pranašumą – 17:7. Tačiau kėlinio pabaigoje „Juventus“ spurtavo 10:3 ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (21:26). Vis dėlto, antrajame kėlinyje nė viena ekipa nesugebėjo susikurti didesnio pranašumo ir į rūbines po dviejų kėlinių patraukė „Vytautui“ pirmaujant 43:41.