„Juventus“ po tikro trilerio nutraukė „Šiaulių“ trijų pergalių seriją
Ute­nos „Ju­ven­tus“ (13/22) eki­pa nie­ko ne­le­mian­čio­se rung­ty­nė­se su­ge­bė­jo par­klup­dy­ti „Šiau­lių“ (16/20) eki­pą bei iš­ko­vo­ti an­trą­ją per­ga­lę iš ei­lės. Šiuo lai­mė­ji­mu ute­niš­kiai su­ge­bė­jo nu­trauk­ti sve­čių iš Šiau­lių tri­jų per­ga­lių se­ri­ją.

Devynių taškų persvarą ketvirtajame kėlinyje išvaisčiusi „Juventus“ po atkaklios kovos 93:90 palaužė „Šiaulius“.

„Šiauliai“ dar trečiojo kėlinio pradžioje turėjo 9 taškų deficitą (48:57), vis dėlto spurtas 16:6 leido svečiams persverti rezultatą savo naudai (64:63).

Nepaisant to, „Juventus“ geriau pradėjo ketvirtąjį kėlinį ir po spurto 10:2 įgijo 8 taškų pranašumą (78:70). Vis dėlto uteniškiai vėliau užsikirto: Mindaugas Kupšas prasižengė puolime, Arvydas Šikšnius gavo techninę pražangą už vaidybą, o „Šiauliai“ tuo pasinaudojo ir priartėjo iki vieno taško – 80:81.

Likus mažiau negu pusantros minutės po Nicko Zeislofto tritaškio rezultatas buvo lygus – 89:89. Kitoje aikštės pusėje M. Kupšo dvitaškis ir vėl persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai.

Po to Kristupas Žemaitis prametė tritaškį, Arminas Urbutis – dvitaškį. M. Kupšas dar suteikė „Šiauliams“ šansą, kai pataikė tik vieną baudos metimą (92:89). Vis dėlto N. Zeislofto tritaškis, galėjęs išplėšti pratęsimą, skriejo pro šalį ir pergalę iškovojo „Juventus“.