„Jonavos“ naujokas padidino komandos šansus kovoje dėl išlikimo
Pa­sku­ti­nė­je vie­to­je esan­ti „Jo­na­va“ nu­trau­kė ke­tu­rių pra­lai­mė­ji­mų se­ri­ją ir iš­ko­vo­jo la­bai svar­bią per­ga­lę na­muo­se. Jo­na­vos mies­to klu­bas Lie­tu­vos fut­bo­lo A ly­gos 22-ojo tu­ro rung­ty­nė­se na­muo­se 3:1 (0:0) įvei­kė tie­sio­gi­nę kon­ku­ren­tę „Pa­lan­gą“, ku­ri taip pat nuo­žmiai ko­vo­ja dėl iš­li­ki­mo.

Pirmame kėlinyje kiek ilgiau kamuolį kontroliavo svečiai, tačiau jonaviečiai surengė pavojingų išpuolių.

Michaelas Thuique‘as baudos aikštelėje gražiai suklaidino du varžovus ir perdavė kamuolį link Lauryno Stonkaus, bet „Jonavos“ puolėjui smūgis iš kelių metrų nepavyko. Kiek vėliau M. Thuique‘as pavojingai smūgiavo iš už baudos aikštelės.

Pirmame kėlinyje svečių ekipoje pastebimai rungtyniavo legionierius Lucky Omeruo. Futbolininkas iš Nigerijos kartą pelnė įvartį iš nuošalės, o dar vėliau jo smūgį galva atrėmė vartų sargas Guilherme Cioletti.

51-ąją minutę puikiai rungtyniavęs M. Thuique‘as sudėtingoje situacijoje perėmė kamuolį iš varžovo ir baudos aikštelėje surado L. Stonkų, kuris tiksliu smūgiu pelnė septintą įvartį šį sezoną.

68-ąją minutę savo tikslą pasiekė ir M. Thuique‘as, pasiuntęs kamuolį į tuščius vartus po neužtikrinto „Palangos“ gynėjo bei vartininko žaidimo. Dar po septynių minučių trečią įvartį „Jonavai“ pelnė Ernestas Veliulis, realizavęs savo paties uždirbtą 11 metrų baudinį.

Svečiams 87-ąją minutę pavyko sušvelninti rezultatą, kai įvartį labai tolimu smūgiu pelnė Valentinas Furdui. Tame epizode ne itin sėkmingai sužaidė G. Cioletti, visgi, brazilas išgelbėjo komandą šiai pirmaujant 1:0, kai pavojingai smūgiavo Simonas Urbys.

„Jonava“ iškovojo ketvirtąją pergalę šiame sezone ir su 17 taškų vis dar užima paskutinę poziciją. Tiesa, nuo „Palangos“ jonaviečius skiria 2, o Klaipėdos „Atlanto“ – 4 taškų deficitas.