„Hoptrans-Sirenų“ pergalė palydėta E. Januševičiūtės rezultatyvumo rekordu
Eve­li­na Ja­nu­še­vi­čiū­tė pa­ge­ri­no kar­je­ros re­zul­ta­ty­vu­mo re­kor­dą, o Lie­tu­vos mo­te­rų krep­ši­nio ly­go­je (LMKL) ne­sun­kią per­ga­lę pa­sie­kė Kau­no r. „Hop­trans-Si­re­nos“ (16–3), ku­rios iš­vy­ko­je 74:51 (26:11, 17:16, 15:17, 15:8) nu­ga­lė­jo Uk­mer­gės „Vilk­mer­gę“ (4–16).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidusi E. Januševičiūtė pelnė 18 taškų (3/5 dvitaškių, 4/8 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Viešnios galingai pradėjo rungtynes ir po Evelinos Januševičiūtės taškų „Hoptrans-Sirenos“ pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 15:2, o pasibaigus ketvirčiui ekipas skyrė 15 taškų (26:11).

Po sėkmingo pirmojo kėlinio, „Hoptrans-Sirenos“ nuo varžovių ir toliau laikė panašų atstumą, o lemiamą smūgį sudavė paskutiniajame ketvirtyje.

Per kiek mažiau nei 2 minutes kaunietės pelnė 8 taškus be atsako ir susikrovusios 24 taškų persvarą galutinai nulėmė rungtynių baigtį (67:43).

„Vilkmergės“ krepšininkės šiose rungtynėse itin nebrangino kamuolio ir padarė 25 klaidas. Ne ką mažiau klydo ir nugalėtojos, padariusios 19 klaidų.

„Hoptrans-Sirenos“ iš dviejų taškų zonos atakavo solidžiu 56 proc. taiklumu (21/37), o šeiminkėms sekėsi kiek prasčiau – 38 proc. taiklumas (16/42).

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 12, Goda Ziutelytė 11, Kamilė Berenytė 10.

„Hoptrans-Sirenos“: Evelina Januševičiūtė 18 (4/8 trit.), Gabija Šegždaitė 10, Ieva Šimkutė, Livija Sakevičiūtė ir Kristė Druskytė po 9.