„Dzūkija“ metus užbaigė tvirta pergale prieš „Lietkabelį“
Aly­taus „Dzū­ki­jos“ (6/10) ko­man­da džiu­giai pa­si­tiks Nau­juo­sius me­tus, ka­dan­gi „Bet­sa­fe-LKL“ vy­ku­sio­se rung­ty­nė­se na­muo­se 85:68 (23:16, 19:20, 26:17, 17:15) nu­ga­lė­jo Pa­ne­vė­žio „Liet­ka­be­lį“ (10/6).

Panevėžiečiai šiose rungtynėse vertėsi su aštuoniais žaidėjais, kadangi kojos traumą patyrė Vaidas Kariniauskas.

„Dzūkija“ sėkmingai pradėjo susitikimą ir iškart išsiveržė į priekį. Skirtumas ėmė augti, antrame ketvirtyje tapo dviženklis, o po ilgosios pertraukos „Lietkabelio“ bandymas naikinti deficitą buvo tik trumpalaikis.

Saulius Kulvietis ir Žiga Dimecas skirtumą mažino iki 2 taškų (42:44), o į Artūro Jomanto taškus atsakė du tolimus šūvius paleidęs Stefanas Sinovecas – 48:50. Vis dėlto tada „Dzūkija“ surengė spurtą 11:0 ir po jo varžovams nebeleido kurti didesnės intrigos, o po Egidijaus Dimšos tolimo metimo skirtumas siekė jau 19 taškų – 74:55.

Pabaigoje rimtesnio pasipriešinimo „Lietkabelis“ varžovams nebesukūrė.

Kendrickas Brownas, kurio sutartis su „Dzūkija“ baigėsi“ šiame mače per 26 minutes pelnė 19 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo pražangą, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

Matui Jogėlai tai buvo naudingiausios karjeros rungtynės „Betsafe-LKL“: jis įmetė 14 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 26 naudingumo balus. Jis taip pat pakartojo rezultatyvumo ir atkovotų kamuolių rekordą, o rezultatyvių perdavimų tiek daug atliko pirmąsyk.