„Dzūkija“ dramatiškai palaužė per vėlai pabudusį „Vytautą“
Prie­nų-Birš­to­no „Vy­tau­tas“ (5–21) pa­nai­ki­no 20 taš­kų de­fi­ci­tą, ta­čiau sėk­min­gai su­žais­tas ket­vir­ta­sis kė­li­nys nuo pra­lai­mė­ji­mo ne­iš­gel­bė­jo.

Charakterį pademonstravę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 79:82 turėjo pripažinti Alytaus „Dzūkijos“ (9–17) krepšininkų pranašumą.

Prieniškiai ketvirtojo kėlinio pabaigoje spurtavo 17:4 ir likus žaisti 2 minutes pasivijo varžovus 72:74. Tuomet svarbų tritaškį smeigė Gediminas Žalalis – 77:72.

Netrukus po 2 taškus pelnė Tomas Dimša ir Paulius Petrilevičius, o likus žaisti 45 sekundes Eigirdo Žukausko baudų metimai priartino „Vytautą“ 76:79.

Likus žaisti 8 sekundes Perry Petty galėjo užtikrinti „Dzūkijos“ pergalę baudų metimais, bet pataikė tik vieną metimą (80:76) ir paliko varžovams šansą.

Šiuo šansu svečiai naudojosi – Martynas Linkevičius likus žaisti 2 sekundes įmetė sudėtingą tritaškį (79:80), tačiau pats M. Linkevičius ir palaidojo savo klubo viltis išsigelbėti.

Puolėjas lemiamos „Dzūkijos“ atakos metu buvo nubaustas nesportine pražanga ir leido šeimininkams švęsti pergalę.

Brolius Ballus susitikimo pradžioje ant suolo palikęs „Vytautas“ atsiliko 4:13, bet pirmojo kėlinio viduryje ant parketo žengęs LiAngelo smeigė tritaškį, pridėjo dvitaškį, o svečiai prisivijo 18:19.

Antrajame kėlinyje prieniškiams pavyko išsiveržti į priekį 22:21, bet vėliau jie užstrigo klampioje „Dzūkijos“ gynyboje. Spurtu 12:2 ketvirtį baigę šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą 42:29.

Po didžiosios pertraukos „Dzūkija“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir pradėjo varžovų triuškinimą. Po Gedimino Žalalio ir Alano Wigginso tritaškių bangos alytiškiai nutolo jau 66:46.

Paskutiniajame kėlinyje „Vytautas“ atsigavo ir sugebėjo sugrįžti į rungtynes, tačiau laiko persverti rezultatą V. Šeškaus kariaunai nepakako.