„Dragūnas“ pradeda žygį po Europą
Prie nau­jo­jo se­zo­no star­to li­ni­jos sto­ja pra­ėju­sių me­tų ša­lies ran­ki­nio čem­pio­nas Klai­pė­dos „Dra­gū­nas“. At­si­nau­ji­nęs uos­ta­mies­čio klu­bas, va­do­vau­ja­mas tre­ne­rio Ar­tū­ro Juš­kė­no, pir­ma­sis pra­dės tarp­tau­ti­nį se­zo­ną.

Pirmame Europos taurės turnyro etape klaipėdiečių laukia varžovas iš Islandijos – klubas „Selfoss“. Pirmos rungtynės šiandien žaidžiamos Islandijoje, o rugsėjo 8 dieną atsakomasis mačas – Klaipėdoje.

Po praėjusio sezono uostamiesčio ekipoje neliko kelių itin svarbių žaidėjų. Ji turėjo atsisveikinti su į užsienį išvykusiais Benu Vaicekausku bei Laurynu Palevičiumi, taip pat vasarą traumą patyrė ekipos jaunasis talentas Lukas Vanagas, o jo pozicijoje rungtyniaujantis Lukas Simėnas tik dabar baigia reabilitaciją po traumos, patirtos praėjusį sezoną.

Tačiau komanda turi kuo pasidžiaugti. Po dviejų sezonų Islandijoje į Klaipėdą grįžo Lietuvos rinktinėje žaidžiantis Karolis Stropus. Prie porą sezonų uostamiestyje žaidžiančio Žano Gabrieliaus Virbausko prisidėjo jo vyresnysis brolis Deivydas, kuris praėjusį sezoną buvo aiškus Šiaulių SM „Dubysos-Gubernijos“ lyderis.

Prieš artėjančias vienas svarbiausių rungtynių į komandą sugrįžęs K. Stropus teigė tikįs, jog „Dragūnas“ šį sezoną bus pajėgus rungtyniauti ir tarptautiniame fronte.

Kalbėdamas apie pirmą varžovą iš Islandijos K. Stropus sakė, jog islandai pasižymi laisvu žaidimu, stipriais ir įvairiapusiškais metimais iš įvairių padėčių.

„Šią komandą treniruoja patyręs specialistas, kuriam patikėta treniruoti ir Austrijos nacionalinę rinktinę, todėl, manau, strategas bus gerai parengęs komandą, – kalbėjo rankininkas. – „Selfoss“ komanda yra jauna, greita, stipri, užsispyrusi. Jos žaidėjai gali puikiai atakuoti iš toli, mesti iš paties krašto, tai visapusiška komanda. Manau, didžiausią įtaką rungtynėms turės padarytos klaidos ir šaltakraujiškumas.“

K. Stropus neslėpė norintis, kad jo komanda laimėtų abejas rungtynes. „Kad ir koks būtų rezultatas po pirmos dvikovos, Klaipėdoje susitikimas bus velniškai sunkus ir atkaklus“, – sakė žaidėjas.

„Lietuvos žinių“ inf.