„Atlanto“ ir „Jonavos“ kova baigėsi dramatiškomis lygiosiomis
Itin svar­bios rung­ty­nės abiems klu­bams. Per­ga­lės at­ve­ju, „At­lan­tas“ ga­li bū­ti kur kas ra­mes­nis dėl šeš­to­sios vie­tos tur­ny­ro len­te­lė­je, sa­vo ruo­žtu, nu­ga­lė­ję jo­na­vie­čiai pa­kil­tų į sep­tin­tą po­zi­ci­ją.

Atlantiečiai pralaimėjo penkiuose mačuose iš eilės, tačiau vyr. treneris Algimantas Briaunys įžvelgė šiokį tokį progresą ir su tuo galima sutikti. Labai svarbioje akistatoje Klaipėdos klubui jau turėtų padėti baltarusiškų šaknų turintis puolėjas iš Ispanijos Bruno Lemečevskis, kuris praėjusiame sezone atstovavo Baltarusijos aukščiausioje lygoje žaidusiai Mozyriaus „Slavia“ ekipai. Aukštas ir fiziškai stiprus futbolininkas bus tikrai palankus ginklas šiuo metu propaguojamam „Atlanto“ žaidimo braižui.

Savo ruožtu „Jonava“ turi jau patikrintą kozirį atakos smaigalyje – Michaelą Thuique‘ą. Šis puolėjas prisidėjo prie visų jonaviečių pelnytų įvarčių „Palangai“ ir su Laurynu Stonkumi bei Ernestu Veliuliu kels didžiausią grėsmę „Atlanto“ gynybai. Iškovojusi pergalę „Jonava“ aplenktų „Palangą“ ir deficitą nuo Klaipėdos klubo sumažintų vos iki vieno taško. Per likusius ketvirto rato susitikimus Artūro Ramoškos kariaunai teks išmėginti jėgas su pirmojo penketo komandomis.