Vaikų gelbėjimo istoriją atpasakos Holivudas
12 ber­niu­kų ir jų fut­bo­lo tre­ne­rio gel­bė­ji­mo iš už­lie­to ur­vo Tai­lan­de mi­si­ja bus at­pa­sa­ko­ta Ho­li­vu­do fil­me. Apie tai pa­skel­bė krikš­čio­niš­ka pro­diu­sa­vi­mo kom­pa­ni­ja „Pu­re Flix“.

Partneris Michaelas Scottas, gyvenantis Tailande ir buvęs prie urvo Čiang Rajaus provincijoje, kai berniukai buvo išgelbėti, šį pranešimą paskelbė socialiniame tinkle „Twitter“. „Mano žmona iš tikrųjų augo su Tailando karinio laivyno „ruoniu“, kuris žuvo oloje. Visa ši didvyriška drąsa oloje, visi pasirodę narai yra tiesiog labai jaudinantis įvykis, man labai asmeniškas“, – sakė jis klipe, nufilmuotame prie užlieto urvo šalies šiaurėje.

Trečiadienį pasirodė pribloškiama filmuota medžiaga, kurioje matyti, kaip keli paskutiniai futbolo komandos „Laukiniai šernai“ nariai – 11–16 metų berniukai – ant neštuvų išnešami iš Tam Luango urvo. „Neįmanoma misija“ vadinta vaikų gelbėjimo operacija truko tris dienas ir baigėsi sėkmingai. Vaikams teko praleisti ankštoje, drėgnoje, šaltoje ir tamsioje urvo kameroje 18 dienų.

M. Scotto žmona dalyvavo planuojant buvusio tailandiečių karinio laivyno „ruonio“ Samano Kunano laidotuves. Naras žuvo liepos 6 dieną padėdamas urve išdėlioti deguonies balionus būsimai vaikų ir jų trenerio evakuacijai.

„Mes čia išties stebime tai kaip filmą, galintį įkvėpti milijonus žmonių visame pasaulyje“, – sakė M. Scottas.

Pasak vieno „Pure Flix“ steigėjų, kompanija, išleidusi 2014–2018 metų trilogiją „Dievas nemiręs“ („God's Not Dead“), jau kalbasi su aktoriais, scenaristais ir potencialiais investuotojais.