Uždarė asmenines socialinių tinklų paskyras
Di­džio­sios Bri­ta­ni­jos pri­nco Har­ry su­ža­dė­ti­nė Meg­han Mark­le pa­ma­žu ren­gia­si bū­si­mam vaid­me­niui. Kaip an­tra­die­nį pra­ne­šė Ken­sing­to­no rū­mai, ji, lai­ky­da­ma­si ka­ra­liš­kų­jų tra­di­ci­jų, už­da­rė sa­vo so­cia­li­nių tink­lų pa­sky­ras.

Būsimoji princo Harry žmona uždarė savo „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“ paskyras. Pasak Kensingtono rūmų, M. Markle „dėkinga visiems sekusiems jos socialinių tinklų paskyras, tačiau ji jau kurį laiką jomis nesinaudoja“.

Socialinių tinklų paskyrų uždarymas nėra netikėtas, nes M. Markle greitai taps karališkosios šeimos nare. Pagrindiniai monarchijos atstovai turi oficialias „Twitter“ ir „Instagram“ paskyras, bet už jas atsakingi specialiai tam paskirti asmenys. Jose paprastai neskelbiamos asmeninio pobūdžio žinutės.

Po vestuvių už visas M. Markle žinutes socialiniuose tinkluose bus atsaginga Kensingtono rūmų viešųjų ryšių komanda.

Apie šiuos pokyčius pranešta, kai pora Brikstone aplankė bendruomenės radijo stotį, padedančią jaunuoliams įgyti transliuotojų įgūdžių. Šimtai žmonių buvo susirinkę gatvėse pasitikti Meghan ir Harry. Tai antras oficialus poros vizitas nuo lapkričio, kai juodu paskelbė apie savo sužadėtuves.

Amerikietė aktorė ir karalienės Elžbietos II anūkas susituoks gegužės 19 dieną Vindzoro pilyje.