Teismas liepė 30-mečiui išsikraustyti iš tėvų namų
Vie­na ame­ri­kie­čių po­ra krei­pė­si į teis­mą, kad pri­vers­tų 30 me­tų sū­nų iš­si­kraus­ty­ti iš jų na­mų. Teis­mas pri­ėmė tė­vams pa­lan­kų spren­di­mą.

30 metų Michaelas Rotondo, tebegyvenantis su tėvais, tikino nesantis jiems didelė našta, ir aiškino, kad šie nei skalbia jo drabužių, nei aprūpina maistu.

„Tiesiog man reikia daugiau laiko išsikraustyti. Tuo metu, kai gavau tuos išsikelti raginančius pranešimus, nebuvau pasirengęs savęs išlaikyti“, – JAV žiniasklaidai sakė vyras ir pridūrė, kad jam pakaktų pusmečio šiam prašymui įvykdyti.

Tačiau tėvai buvo kitokios nuomonės ir nuolat siuntė sūnui pranešimus, raginančius išsikraustyti iš jų namo. Viename tų laiškų teigiama, jog tėvai duos Michaelui 1100 dolerių (940 eurų), kad šis susirastų būstą.

„Jie neįsipareigoję aprūpinti sūnaus, kuriam jam jau gerokai per 21 metus, – teisme tvirtino M. Rotondo tėvų advokatas. – Nėra jokios priežasties, kad šie žmonės laikytų jį savo namuose.“

Teisėjas sutiko su advokato argumentais ir patenkino prašymą iškraustyti poros sūnų. M. Rotondo savo ruožtu pasmerkė šią nutartį ir sakė planuojantis ją skųsti. „Nesuprantu, kodėl teisėjas nori išmesti žmones į gatvę“, – guodėsi vyras JAV žiniasklaidai.

M. Rotondo nėra vienintelis tokio amžiaus amerikietis, tebegyvenantis su tėvais. JAV strateginių studijų centro „Pew“ tyrimas atskleidė, kad 2016-aisiais tėvų namuose gyveno beveik trečdalis 18–34 metų asmenų.