Stormy Daniels tenori tiesos
JAV por­no­fil­mų ak­to­rė Stor­my Da­niels tei­gia su­lau­ku­si gra­si­ni­mų, kad ty­lė­tų apie sa­vo nu­ma­no­mą mei­lės nuo­ty­kį su pre­zi­den­tu Do­nal­du Trum­pu.

Apie šį nuotykį ir vėlesnius grasinimus moteris papasakojo daug dėmesio sulaukusiame interviu televizijai, kuris buvo parodytas sekmadienį geriausiu vakaro laiku.

Per CBS laidą „60 Minutes“ S. Daniels žurnalistui Andersonui Cooperiui sakė, kad 2006 metais kartą turėjo nesaugių lytinių santykių su D. Trumpu, o kai 2011-aisiais sutiko papasakoti šią istoriją, vienoje Las Vegaso automobilių aikštelėje iš kažkokio vyro sulaukė grasinimų.

S. Daniels siekia būti atleista nuo tylėjimo susitarimo, kurį ji pasirašė prieš 2016 metų prezidento rinkimus ir už kurį gavo 130 tūkst. dolerių (apie 105 tūkst. eurų). Kilo įtarimų, kad ši išmoka yra neteisėtas indėlis į D. Trumpo kampaniją.

A. Cooperiui paklausus, ar ji turėjo lytinių santykių su D. Trumpu, S. Daniels atsakė: „Taip.“

D. Trumpas jai nebuvęs patrauklus, ji nenorėjusi sekso su juo. Tačiau ji sakė: „Nepasakiau „Ne“. Nesu auka.“

Moteris teigė vėliau palaikiusi ryšį su D. Trumpu.

„Galvojau apie tai kaip apie verslo sandorį“, – sakė ji ir tvirtino, kad nekilnojamojo turto magnatas jai pažadėjęs pabandyti įtraukti ją į jo tuo metu vestą realybės televizijos šou „Mokinys“ (The Apprentice).

Grasinimai automobilių aikštelėje

Tuo metu D. Trumpas neprašęs jos nepasakoti apie meilės nuotykį, bet padėtis pasikeitė jai 2011 metais sutikus už 15 tūkst. dolerių (12 tūkst. eurų) papasakoti savo istoriją vienam žurnalui, sakė S. Daniels.

„Buvau automobilių stovėjimo aikštelėje, su savo maža dukra ėjau į kūno rengybos treniruotę ... Žinote, sauskelnių krepšys, reikia iškraustyti visą mantą, – sakė ji. – Ir prie manęs prieina vyras, ir sako man: „Palik Trumpą ramybėje. Pamiršk tą istoriją.“ Tada jis pasilenkė ir pasižiūrėjo į mano dukterį, ir pasakė: „Kokia graži maža mergytė. Būtų gaila, jei kas nors nutiktų jos mamai.“

Pasak S. Daniels, po tokių žodžių ji pradėjo drebėti iš baimės ir net bijo, kad gali iš rankų išmesti dukrelę.

Apie šį nuotykį ir vėlesnius grasinimus moteris papasakojo daug dėmesio sulaukusiame interviu televizijai, kuris buvo parodytas sekmadienį geriausiu vakaro laiku.

A. Cooperis paklausė: „Ar supratote tai kaip tiesioginį grasinimą?“

„Absoliučiai“, – atsakė S. Daniels.

Ji taip pat papasakojo, kad ir dėl baimės pasirašė tylos susitarimą likus 11 dienų iki 2016 metų rinkimų, kuriuos laimėjo D. Trumpas.

„Istorija vėl kilo į viešumą. Rūpinausi savo šeima ir jos saugumu“, – sakė ji.

„Sakau tiesą“

Paklausta, kodėl dabar nori viską papasakoti, S. Daniels atsakė, kad nelaiko savęs auka ar judėjimo „Me Too“ dalimi, bet paprasčiausiai nori viską išsiaiškinti.

„Man nepatinka, kai mane nori vaizduoti kaip melagę“, – tvirtino ji.

Į klausimą, ką pasakytų D. Trumpui, jei jis žiūrėtų jos interviu, ji atsakė: „Jis žino, kad aš sakau tiesą.“

Baltieji rūmai neigė bet kokius lytinius santykius tarp D. Trumpo ir S. Daniels.

S. Daniels, kurios tikrasis vardas yra Stephanie Clifford, nekalbėjo apie įrodymus, nors prieš interviu jos advokatas Michaelas Avenatti apie juos užsiminė.

Socialiniame tinkle „Twitter“ jis paskelbė kompiuterio diskelio nuotrauką ir parašė: „Jei „vaizdas yra vertas tūkstančio žodžių“, kiek žodžių verta tai????? #60minutes #pleasedenyit“ („prašom tai paneigti“).“

M. Avenatti šį mėnesį S. Daniels vardu iškėlė ieškinį, kuriuo siekiama panaikinti konfidencialumo susitarimą, pagal kurį moteriai pinigus sumokėjo D. Trumpo asmeninis teisininkas Michaelas Cohenas.

M. Cohenas prieš S. Daniels interviu CBS teismui pateiktuose dokumentuose tvirtino, kad už susitarimo pažeidimus S. Daniels turi sumokėti mažiausiai 20 mln. dolerių (16,2 mln. eurų) – po milijoną dolerių už kiekvieną pažeidimą.