Stadioną drebino J. Timberlake'o šou
Jus­ti­nas Tim­ber­la­ke'as sek­ma­die­nį per ame­ri­kie­tiš­ko­jo fut­bo­lo na­cio­na­li­nės ly­gos fi­na­lo „Su­per Bowl“ di­džią­ją per­trau­ką pa­ger­bė ve­lio­nį dai­ni­nin­ką Pri­nce'ą įspū­din­ga ir sko­nin­ga pro­jek­ci­ja. Vis dėl­to ne vi­si bu­vo pa­ten­kin­ti šiuo pa­si­ro­dy­mu.

Daugelis per šią žiūrimiausią JAV televizijos metų transliaciją pasirodančių atlikėjų pasitelkia daug pirotechnikos, tačiau J. Timberlake'as čia pademonstravo šokėjo sugebėjimus. Šou jis pradėjo savo singlu „Filthy“ ir naktinį klubą primenančiu lazerių raizginiu. Tada J. Timberlake'as su mikrofonu rankoje išėjo į stadioną su būriu šokėjų ir atliko savo garsiausių dainų, įskaitant „SexyBack“, popuri. Pakilęs į centrinę sceną jis sudainavo „Suit and Tie“, padedant Minesotos universiteto orkestrui.

„Super Bowl“ buvo rengiamas Prince'o gimtajame Mineapolyje. Daugelis spėliojo, ar J. Timberlake'as pagerbs šią legendą, mirusią 2016 metais. Atlikėjas tai padarė įpusėjęs savo šou. „Mineapoli, čia tau“, – paskelbė popdaininkas, sėsdamas prie pianino. J. Timberlake'ui sulėtinus savos „I Would Die 4 U“ versijos tempą, naujajame stadione „US Bank Stadium“ iškilo „Purple Rain“ laikų Prince'o atvaizdai. Tai buvo įsimintina, bet trumpa šou akimirka.

J. Timberlake'as yra sakęs, kad Prince'as jam padarė didžiulę įtaką, bet jo pasirodymas per „Super Bowl“ jau iš anksto provokavo prieštaringų vertinimų. Apie įžymybes rašanti svetainė TMZ jau anksčiau skelbė, kad J. Timberlake'as galvoja apie Prince'o hologramą, o tuo pasibaisėjo daugelis velionio dainininko gerbėjų.

Prince'as garsėjo kritišku požiūriu į technologijas. Jis buvo tarp pirmųjų žvaigždžių, pradėjusių naudotis interneto muzikos galimybėmis, bet galiausiai nusivylė interneto kultūriniu poveikiu. 1998 metais interviu žurnalui „Guitar World“ Prince'as sakė, kad niekada nenorėtų pasitelkdamas skaitmeninius efektus „koncertuoti“ su kokiu nors mirusiu artistu, ir tai pavadino „demoniškiausiu dalyku, kokį tik galima įsivaizduoti“.