Škotijoje susituokė „Sostų karų“ aktoriai
Ak­to­riai Ki­tas Har­ring­to­nas ir Ro­se Les­lie, se­ria­le „Sos­tų ka­rai“ (Ga­me of Thro­nes) vai­di­nę įsi­my­lė­jė­lius Jo­ną Snou ir Ig­rit, sa­vait­ga­lį at­šo­ko ves­tu­ves nuo­ta­kos šei­mai pri­klau­san­čio­je pi­ly­je Ško­ti­jo­je.

31-erių žvaigždės ir jų svečiai po pietų atvyko į Reino bažnyčią netoli 900 metų stovinčios Vordhilo pilies Škotijos šiaurės rytuose. K. Haringtonas ir R. Leslie, kuri vilkėjo dramblio kaulo spalvos suknelę su nuometu, šypsojosi prie bažnyčios surinkusiems visuomenės nariams. Tarp svečių buvo jų kolegos „Sostų karuose“ Emilia Clarke, Peteris Dinklage'as, Maisie Williams ir Sophie Turner. Po jungtuvių išėję iš bažnyčios jaunavedžiai buvo apiberti rožių žiedlapiais. Vėliau užrašu „Ką tik susituokę“ papuoštu „Land Rover“ nuvažiavo į priėmimą pilies teritorijoje.

Aktorės šeimai priklausanti Wardhill pilis Aberdynšyre.scottscastles.com nuotrauka

2012 metais serialo filmavimo metu susipažinusi pora apie susižadėjimą laikraštyje „Times“ paskelbė praėjusių metų rugsėjį, o vestuvių datą paskelbė gegužę. Žurnalui „L'Uomo Vogue“ K. Harringtonas teigė, kad prie poros suartėjimo prisidėjo ir tai, jog seriale jie vaidino įsimylėjėlius. Jis pridūrė, kad jųdviejų romanas užsimezgė filmuojantis Islandijoje. „Graži šalis... Šiaurės pašvaistės – magiškos... Būtent ten aš įsimylėjau, – sakė aktorius. – Jeigu kam nors jau jauti trauką ir jeigu dar tas žmogus vaidina tavo meilės objektą, įsimylėti tampa labai lengva.“

Seriale jie vaidino įsimylėjėlius.bestserial.it nuotrauka

R. Leslie „Sostų karus“ paliko 2014-aisiais ir dabar vaidina amerikiečių seriale „Gera kova“ (The Good Fight), o garsųjį Joną Snou K. Harringtonas vaidina iki šiol.