Šeštadienį Kauno studentai kartu su Jurgiu Didžiuliu suskambės Kauno pilies slėnyje
Šį šeš­ta­die­nį, ge­gu­žės 26d. 15 va­lan­dą, Kau­no pi­lies slė­nis skam­bės Lie­tu­vos tau­ti­nio me­no me­lo­di­jo­mis. Čia vyks jau 24-ąjį kar­tą stu­den­tų ini­cia­ty­va or­ga­ni­zuo­ja­mas tau­ti­nio me­no fes­ti­va­lis „Ei, stu­den­te, su­kis vė­ju! 2018“.

Šventėje išvysime visus Kauno miesto aukštųjų mokyklų tautinio meno kolektyvus: KTU tautinio meno ansamblį „Nemunas“, VDU tautinių šokių ansamblį „Žilvitis“, LSU tautinių šokių ansamblį „Rasa“, ASU tautinių šokių kolektyvą „Sėja“, KTK tautinių šokių kolektyvą „Pušynėlis“, KK tautinių šokių kolektyvą „Kaukas“ bei renginio organizatorius – LSMU tautinio meno ansamblį „Ave Vita“ ir LSMU Veterinarijos akademijos tautinių šokių kolektyvą „Džigūnas“.

Jau tradicija tapusio festivalio idėja – suburti tautinį meną puoselėjančius jaunus žmones, ir perteikiant tautinę kultūrą, energiją bei šypsenas dovanoti Kauno miesto visuomenei. Juk ir šie metai ypatingi – švenčiame atkurtos Lietuvos 100-metį. Tad šį saulėtą savaitgalį visi kauniečiai kviečiami į renginį atvykti pasipuošus tautiniu kostiumu ar turima jo detale ir sukurti vieningą tautinę festivalio istoriją.

Pilies slėnyje šeštadienį suksis ne tik studentai – prie jų prisijungia ir festivalio idėją palaikantis energingasis bei charizmatiškasis Jurgis Didžiulis. Fetsivalio svečiams jis dovanos savo programą. Sulauksime ir kaimynų iš Latvijos – Rygos medicinos universiteto tautinio meno ansamblio „Ačkups“ pasirodymo.

Visi studentai ruošiasi ir prižada ne tik įdomią programą, bet kartu ir puikias emocijas, šypsenas bei gerą nuotaiką. Susitikime jau šį šeštadienį 15 valandą Kauno pilies slėnyje!