Saulė leidžiasi atėjus laikui
Joe Jack­so­nas, ve­lio­nio JAV pop­mu­zi­kos žvaigž­dės Mi­chae­lo Jack­so­no tė­vas, įkū­ręs gar­sią­ją šei­mos gru­pę „Jack­son 5“ ir griež­tai jai va­do­va­vęs, mi­rė tre­čia­die­nį su­lau­kęs 89 me­tų.

J. Jacksonas ilgai grūmėsi su vėžiu, o prieš kelias dienas paskelbtoje „Twitter“ žinutėje užsiminė, kad gyventi jam likę nebeilgai.

„Esu matęs daugiau saulėlydžių, negu man yra likę išvysti. Saulė teka atėjus laikui ir, norite to ar ne, atėjus laikui leidžiasi“, – parašė jis.

"Jackson 5" (Michaelas Jacksonas - centre) įėjo į istoriją kaip viena pirmųjų Amerikos juodaodžių atlikėjų grupė, užkariavusi ne tik juodųjų, bet ir baltųjų auditoriją.

Savo 11 vaikų, tarp jų Michaelą Jacksoną ir Janet Jackson, griežtai auklėjęs tėvas anksčiau dirbo Indianos valstijos Gario miesto plieno gamykloje. 1964 metais Joe įkūrė šeimos grupę, kuri vėliau buvo pavadinta „Jackson 5“, ir tapo vienu sėkmingiausių muzikos pasaulio vadybininkų. Grupę sudarė penki Jacksonų sūnūs: Michaelas, Jermaine'as, Marlonas, Tito ir Jackie. Per tolesnius dešimtmečius milijonai žmonių klausėsi jų įrašų, o Michaelas tapo vienu populiariausių ir prieštaringiausiai vertinamų visų laikų pramogų pasaulio veikėjų. Jis mirė 2009 metais, pavartojęs per didelę dozę vaistų.

Michaelas Jacksonas, garsiausias iš Joe vaikų, net ir suaugęs pravirkdavo prisiminęs, kaip šis lupdavo jį diržu. Dainininkas viešai atleido tėvui, bet į savo testamentą jo neįtraukė.