Sasekso kunigaikštienė: „Didžiuojuosi būdama feministė“
Ji ga­vo sa­vo pri­ncą, ves­tu­vių žie­dą, ti­tu­lą, o da­bar Sa­sek­so ku­ni­gaikš­tie­nei su­teik­tas dar vie­nas jos nau­jos po­zi­ci­jos su­tvir­ti­ni­mas – bri­tų mo­nar­chi­jos tink­la­la­py­je su­kur­tas jos as­me­ni­nis pus­la­pis.

Oficialioje Sasekso kunigaikštienės paskyroje (www.royal.uk/duchess-sussex) yra išvardyti buvusios aktorės pasiekimai ir išryškinama jos 2015 metais Jungtinių Tautų konferencijoje Niujorke pasakyta frazė: „Aš didžiuojuosi būdama moteris ir feministė.“

Puslapyje teigiama, kad dar nuo mažens naujausia karališkosios šeimos narė „puikiai suvokė socialines problemas ir aktyviai užsiėmė labdaringa veikla“. „Būdama 11 metų ji sėkmingai agitavo, kad viena bendrovė pakeistų savo per televiziją rodomą indų ploviklio reklamą, kurioje buvo naudojama seksistinė kalba“, – rašoma jos paskyroje.

Tinklalapyje taip pat nurodoma, kad būdama 13–17 metų jos „karališkoji didenybė“ savanoriavo labdaros valgykloje „Skid Row“ Los Andžele ir šios ankstyvos patirtys padėjo jai visą gyvenimą daug laiko skirti tokiems klausimams kaip socialinis teisingumas ir moterų įgalinimas.

Puslapyje išvardyta jos labdaringa veikla, pabrėžiant, kad ji 2015 metais tapo Jungtinių Tautų kampanijos už moterų dalyvavimą politikoje ir lyderystėje advokate, o kitais metais paskirta humanitarinės pagalbos organizacijos „World Vision“ ambasadore.

36 metų Meghan Markle žiedus su princu Harry sumainė gegužės 19 dieną. Po vestuvių jie gavo Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės titulus.