Restoranas gavo solidžią baudą
Ve­ne­ci­jos res­to­ra­nas „Os­te­ria da Lu­ca“, pa­tei­kęs ke­tu­riems sve­čiams iš Ja­po­ni­jos 1100 eu­rų sąs­kai­tą už pie­tus, su­lau­kė skau­daus at­pil­do.

Inspektoriai, patikrinę „Osteria da Luca“, skyrė savininkams 19,5 tūkst. baudą už sveikatos saugumo ir higienos taisyklių nesilaikymą. Be to, konstatuota neatitikimų produktų aprašymuose.

Sausį keturi Bolonijoje studijuojantys jaunuoliai iš Japonijos šiame restorane užsisakė keturias didkepsnio porcijas, lėkštę įvairių rūšių keptos žuvies ir mineralinio vandens. Juos ištiko šokas, kai už šiuos pietus buvo pateikta 1100 eurų sąskaita. Tačiau jaunuoliai nesutriko ir apmokėtą sąskaitą nunešė į artimiausią policijos nuovadą.

Siekdama pagerinti dėl šio incidento pašlijusią miesto reputaciją Venecijos viešbučių asociacija pasiūlė svečiams iš Japonijos nemokamai dviem paroms apsistoti keturių arba penkių žvaigždučių viešbutyje.

Vietinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba pripažįsta, kad tai ne pirmas toks incidentas su užsieniečiais Venecijos restoranuose. „Tripadvisor“ tinklalapyje restoranas „Osteria de Luca“ įvertintas 1,5 balo iš penkių galimų. Lankytojai skundėsi, jog už 100 gramų jūrų gėrybių iš jų buvo prašoma 8 eurų.